JA TEŻ POTRAFIĘ! PROJEKT DLA UCZNIÓW KLAS II I III GIMNAZJUM W MSTOWIE

Celem głównym projektu jest wzrost szans edukacyjnych 108 uczniów Gimnazjum w Mstowie z utrudnionym dostępem do edukacji pozalekcyjnej poprzez realizację zajęć wyrównawczych i dokształcających oraz doradztwa zawodowo – edukacyjnego w terminie od 2.01.2014 do 30.06.2015. W projekcie wezmą udział uczniowie trzech roczników: 1998 – 30.06.2014, 1999 – do 30.06.2015 i 2000 – do 30.06.2015. W ramach projektu będą odbywały się zajęcia z bloku matematyczno-przyrodniczego, języka angielskiego i doradztwa zawodowo-edukacyjnego.

Uczestnicy projektu otrzymają podręczniki. Uczestnicy zajęć z języka angielskiego przystąpią do międzynarodowego egzaminu TOEIC Bridge. W ramach projektu zakupiony zostanie projektor multimedialny i tablica interaktywna. Zajęcia będą odbywały się z wykorzystaniem w/w sprzętu. W szkole powstanie Punkt Karier, którego celem będzie zwiększenie motywacji i aspiracji edukacyjno-zawodowych uczniów Gimnazjum w Mstowie. Wszystkie zajęcia poprowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.jatezpotrafie.com