Mały Samorząd Uczniowski  2023/24

samorząd_mały.jpg

W dniu 26 września 2023 roku odbyło się pierwsze spotkanie Małego Samorządu Uczniowskiego. Spośród Trójek Klasowych zostali wyłonieni Liderzy, którzy będą nadzorować działania Samorządu w roku szkolnym 2023/24.

A oto nazwiska Liderów:

Ustalono i omówiono Plan Pracy MSU. Zaplanowano działania na pierwszy semestr i ustalono kolejne terminy spotkań MSU.

Opiekunkami MSU są: mgr Anatolia Benduch, mgr Beata Sieradzka i mgr Barbara Szklarzyk.

Samorząd Uczniowski  2023/24

Dnia 29 września 2023r. Samorządu Szkolny Klas 4-8 zorganizował obchody Dnia Chłopaka.Wszystkim chłopcom z okazji ich święta pani dyrektor mgr Beata Miry złożyła życzenia, a Rada Rodziców przygotowała słodkie upominki. Podczas akademii odbyły się:

Kandydatów na przewodniczącego w tym roku było aż 9.

CZŁONKOWIE : JABŁOŃSKA NADIA -4A, NIKOLA CAŁUS -5A, MAURYCY WOSIK -5B, DAWID PSIUK -5C, MAŁGORZATA PUGAL -6A, BEDNAREK ANNA -6B, ADAM KOSZEWSKI -8B oraz przewodniczący klas 4-8.

ZAPRASZAMY, DOŁĄCZ DO SAMORZĄDU !

Uroczystość przygotowali opiekunowie SU :

mgr Wioletta Derda wraz z klasą 4a,

mgr Adriana Olech wraz z klasą 5c ,

mgr Aneta Pałczyńska wraz z klasą 6a.