Logo
Slogan

Mała Olimpiada Gminy Mstów

„Królewska gra” w ramach Małej Olimpiady / 2017-04-04

„Królewska gra” w ramach Małej Olimpiady

30 marca odbyła się kolejna impreza sportowa dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W rozegranym tego dnia turnieju szachowym w kategorii chłopców zwyciężyła reprezentacja SP Mstów, przed Mokrzeszą, Jaskrowem, Krasicami, Brzyszowem i Zawadą. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się szachistki z Mstowa, przed Jaskrowem, Mokrzeszą, Krasicami, Zawadą i Brzyszowem. Indywidualnie triumfowali Emilka Resakowska i Artur Resakowski z Mstowa wygrywając wszystkie swoje partie.

Więcej ...

Mała Olimpiada - wyścigi rzędów / 2017-04-04

Mała Olimpiada - wyścigi rzędów

W czwartek 30.03.2017r. odbyły się zawody z cyklu „Mała Olimpiada Gminy Mstów”. Tym razem były to „wyścigi rzędów”. Zawody były przygotowane dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. W zawodach uczestniczyły reprezentacje ośmiu szkół z terenu gminy: Brzyszów, Mokrzesz, Krasice, Zawada, Jaskrów, Kuchary, Małusy Wielkie i Mstów. Uczniowie rywalizowali w ośmiu konkurencjach, w których musieli wykazać się szybkością, zwinnością, skocznością, siłą i precyzją rzutów. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zdobył Brzyszów, II m- Mstów, III m- Zawada, IV m – Kuchary, V m – Małusy Wielkie, VI m– Jaskrów, VII m – Mokrzesz i VIII m- Krasice. Na koniec zostały wręczone dyplomy i słodkie „ co nieco” dla każdego uczestnika. Zawody przygotowała i przeprowadziła Adriana Olech nauczyciel Zespołu Szkół w Mstowie. Dziękujemy za wspaniałą rywalizację i zapraszamy na kolejne zawody.

Więcej ...

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka siatkowa. / 2017-02-24

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka siatkowa.

Turniej piłki siatkowej to trzecia z imprez sportowych organizowanych w cyklu „Mała Olimpiada Gminy Mstów”. W zawodach wzięły udział drużyny z szkół podstawowych w Zawadzie, Mokrzeszy, Jaskrowa, Brzyszowa, Małusy Wielkich i Mstowa. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, set do 15pkt. Każda drużyna zdobywała punkty suma, których decydowała o kolejności miejsc. Wyniki turnieju: I miejsce – Jaskrów, II miejsce – Mstów, III miejsce – Brzyszów, IV miejsce – Małusy Wielkie, V miejsce – Mokrzesz, VI miejsce – Zawada.

Więcej ...

Mała Olimpiada 2016 – tenis stołowy / 2016-12-04

Mała Olimpiada 2016 – tenis stołowy

Drugim turniejem sportowym w ramach Małej Olimpiady Gminy Mstów był tenis stołowy. Zawody rozegrano w hali Zespołu Szkół w Mstowie w dniu 01.12.2016. Wzięły w nich udział reprezentacje dziewcząt i chłopców z siedmiu szkół podstawowych naszej gminy. W kategorii dziewcząt zwyciężył Jaskrów przed Brzyszowem i Mstowem, a wśród chłopców również najlepsi okazali się tenisiści z Jaskrowa przed Krasicami i Mstowem. Indywidualnie triumfowały Aleksandra Szuba (Jaskrów) przed Emilią Gorzkowską i Kingą Nowakowską z Mstowa. Wśród chłopców zwyciężył Łukasz Kabaj z Jaskrowa przed Kacprem Wosikiem z Krasic i Michałem Baryłą z Jaskrowa.

Więcej ...

MAŁA OLIMPIADA GMINY MSTÓW PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW / 2016-11-02

MAŁA OLIMPIADA GMINY MSTÓW PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

W dniu 26.10.2016r. w hali sportowej w Mstowie odbył się turniej piłki nożnej chłopców w ramach Małej Olimpiady Gminy Mstów. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała  Pani dyr. Beata Miry a podsumowanie  turnieju i wręczenia dyplomów dokonał w-ce dyr. Pan Piotr Ujma. W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Ostateczna kolejność turnieju; 1. Jaskrów, 2. Mstów, 3. Mokrzesz, 4. Małusy Wielkie, 5. Krasice, 6. Brzyszów, 7. Zawada. 

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry