Logo
Slogan

Mała Olimpiada Gminy Mstów

Mała Olimpiad - piłka nożna chłopców / 2015-06-18

Mała Olimpiad - piłka nożna chłopców

W dniu 16.06.2015r, tj. wtorek odbyły się kolejne zawody sportowe z cyklu Małej Olimpiady Gminy Mstów. Tym razem rywalizowano w piłce nożnej chłopców. W zawodach wystąpiło 7 reprezentacji szkół podstawowych z naszej gminy. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał w-ce dyrektor Zespołu Szkół w Mstowie Pan Piotr Ujma. Grano systemem  każdy z każdym. Zawody rozegrano na boisku szkolnym i przebiegały one w miłej i sportowej atmosferze,  a chłopcy walczyli z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem. Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego : Pani Mariola Zgrzebna oraz Panowie Piotr Całusiński, Paweł Całusiński.

Więcej ...

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka Nożna Dziewcząt / 2015-05-01

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka Nożna Dziewcząt

W dniu 29.04.2015 r, tj. środa odbyły się kolejne zawody sportowe z cyklu Małej Olimpiady Gminy Mstów. Tym razem rywalizowano w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach wystąpiło 6 reprezentacji naszej gminy. Grano systemem każdy z każdym. Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze a dziewczęta walczyły z wielkim poświęceniem. Zawody sędziowali  nauczyciele wychowania fizycznego : Pani Mariola Zgrzebna oraz Panowie Piotr Całusiński, Paweł Całusiński. 

Więcej ...

Najmłodsi w Małej Oplimpiadzie / 2015-03-13

Najmłodsi w Małej Oplimpiadzie

W piątek 13.03.2015r. odbyły się zawody z cyklu „Mała Olimpiada Gminy Mstów”.  Tym razem były to „wyścigi rzędów”. Zawody były przygotowane dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. W zawodach uczestniczyły reprezentacje sześciu szkół z terenu gminy: Brzyszów, Mokrzesz, Krasice, Zawada, Jaskrów i Mstów. Uczniowie rywalizowali w sześciu konkurencjach, w których musieli wykazać się szybkością, zwinnością, skocznością, siła i precyzją rzutów. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła Mokrzesz. Na koniec zostały wręczone dyplomy i słodkie "co nieco" dla każdego uczestnika. Zawody przygotowała i przeprowadziła mrg Adriana Olech nauczyciel Zespołu Szkół w Mstowie.

Więcej ...

Mała Olimpiada – turniej szachowy / 2015-03-13

Mała Olimpiada – turniej szachowy

W turnieju szachowym w dniu 13 marca 2015 roku wzięło udział 6 dwuosobowych drużyn chłopców i 5 duetów dziewcząt. Zawody przeprowadzono systemem szwajcarski na dystansie 7 rund z czasem gry 10 minut na zawodnika.  Partie przebiegały na dobrym poziomie choć zdarzyły się i „szewczyki”. Wielkie gratulacje należą się wszystkim uczestnikom za ambitną ale sportową walkę (sędzia nie odgwizdał ani jednego faulu). Indywidualnie zwyciężyli reprezentanci Mstowa Emilia Resakowska i Artur Resakowski. Drużynowe zwycięstwa w obu kategoriach również przypadły w udziale ekipie z  Mstowa. Przygotowanie i przeprowadzenie zawodów – mgr Paweł Derda. 

Więcej ...

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka siatkowa / 2015-02-19

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka siatkowa

W dniu 19.02.2015 odbył się turniej piłki siatkowej. To trzecia impreza sportowa organizowana w cyklu „Mała Olimpiada Gminy Mstów”. W zawodach wzięły udział  drużyny z szkół podstawowych w  Zawadzie, Mokrzeszy, Jaskrowa, Brzyszowa, Małusy Wielkich i Mstowa. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, set do 15pkt. Każda drużyna zdobywała punkty suma, których decydowała o kolejności miejsc. 

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry