Logo
Slogan

Mała Olimpiada Gminy Mstów

Mała Olimpiada – turniej szachowy / 2015-03-13

Mała Olimpiada – turniej szachowy

W turnieju szachowym w dniu 13 marca 2015 roku wzięło udział 6 dwuosobowych drużyn chłopców i 5 duetów dziewcząt. Zawody przeprowadzono systemem szwajcarski na dystansie 7 rund z czasem gry 10 minut na zawodnika.  Partie przebiegały na dobrym poziomie choć zdarzyły się i „szewczyki”. Wielkie gratulacje należą się wszystkim uczestnikom za ambitną ale sportową walkę (sędzia nie odgwizdał ani jednego faulu). Indywidualnie zwyciężyli reprezentanci Mstowa Emilia Resakowska i Artur Resakowski. Drużynowe zwycięstwa w obu kategoriach również przypadły w udziale ekipie z  Mstowa. Przygotowanie i przeprowadzenie zawodów – mgr Paweł Derda. 

Więcej ...

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka siatkowa / 2015-02-19

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka siatkowa

W dniu 19.02.2015 odbył się turniej piłki siatkowej. To trzecia impreza sportowa organizowana w cyklu „Mała Olimpiada Gminy Mstów”. W zawodach wzięły udział  drużyny z szkół podstawowych w  Zawadzie, Mokrzeszy, Jaskrowa, Brzyszowa, Małusy Wielkich i Mstowa. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, set do 15pkt. Każda drużyna zdobywała punkty suma, których decydowała o kolejności miejsc. 

Więcej ...

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady / 2014-11-28

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady

Drugą imprezą sportową w ramach tegorocznej Małej Olimpiady był turniej tenisa stołowego, który odbył się 28 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie. Wzięły w nim udział reprezentacje 7 szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Każda drużyna składała się z trzech chłopców i trzech dziewcząt rywalizujących w osobnych kategoriach. Turniej rozegrano systemem rosyjskim do dwóch przegranych z meczami o wszystkie miejsca w dole tabeli. Po zaciętej rywalizacji, która przebiegła w sportowej i koleżeńskiej atmosferze wyłoniono zwycięzców, którym dyplomy wręczył wójt gminy Mstów pan Tomasz Gęsiarz. Zawody przygotowali i przeprowadzili: mgr Paweł Derda i mgr Adriana Olech.

Więcej ...

Wielobój Lekkoatletyczny w MO Gminy Mstów 2014-2015 / 2014-10-20

W programie uroczystości związanych z otwarciem nowego obiektu sportowego przy Zespole Szkół w Mstowie znalazło się miejsce na zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Mstów. Zawody odbyły się w formie wieloboju lekkoatletycznego złożonego z 4 konkurencji: bieg na 30 metrów, pchnięcie kulą, skok w dal i bieg na 300 metrów. Każdą szkołę z gminy reprezentowały drużyny złożone z trzech dziewcząt i trzech chłopców. Dzieci miały okazję wystartować z prawdziwych bloków startowych i biegać po bieżni tartanowej.

Więcej ...

Wyniki Małej Olimpiady 2013-2014 / 2014-09-05

I edycja Małej Olimpiady odbyła się w poprzednim roku szkolnym. Szkoły Podstawowe z terenu naszej gminy rywalizowały w 6 dyscyplinach sportu najczęściej z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców. Terminarz imprez rozłożony był na cały rok szkolny. Udział szkół w tych zawodach pokazał, że była to inicjatywa bardzo potrzebna i trafiona.

pdf Wyniki_Małej_Olimpiady_2013-2014.pdf

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry