Rywalizacja najmłodszych – wyścigi rzędów. / 2018-03-08

W 07.03.2018r. odbyły się zawody z cyklu „Mała Olimpiada Gminy Mstów”. Tym razem były to „wyścigi rzędów”. Zawody były przygotowane dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. W zawodach uczestniczyły reprezentacje ośmiu szkół z terenu gminy: Brzyszów, Mokrzesz, Krasice, Zawada, Jaskrów, Kuchary, Małusy Wielkie i Mstów. Uczniowie rywalizowali w ośmiu konkurencjach, w których musieli wykazać się szybkością, zwinnością, skocznością, siłą i precyzją rzutów. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zdobył Brzyszów, II m- Zawada, III m- Mokrzesz, IV m – Jaskrów, V m – Małusy Wielkie, VI m– Mstów, VII m – Krasice i VIII m- Kuchary. Na koniec zostały wręczone dyplomy i słodkie „ co nieco” dla każdego uczestnika. Zawody przygotowała i przeprowadziła Adriana Olech nauczyciel Zespołu Szkół w Mstowie. Dziękujemy za wspaniałą rywalizację i zapraszamy na kolejne zawody.