Slogan

Mała Olimpiada Gminy Mstów

Mała Olimpiada – tenis stołowy / 2017-12-14

Mała Olimpiada – tenis stołowy

Drugim turniejem Małej Olimpiady 2017-18 były zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt, które odbyły się 11 grudnia w hali sportowej w Mstowie. Wzięły w nich udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Mstów. W kategorii dziewcząt zwyciężyły uczennice z Mokrzeszy, przed Jaskrowem i Małusami Wielkimi, a wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci Jaskrowa przed Mokrzeszą i Krasicami. Indywidualnie najlepiej spisała się Zofia Plucińska z Mokrzeszy, a wśród chłopców zwyciężył Jakub Dąbrowski z Jaskrowa. Przygotowanie zawodów: mgr Adriana Olech i mgr Paweł Derda.

Więcej ...

Mała Olimpiada Gminy Mstów Piłka Nożna Chłopców / 2017-11-27

Mała Olimpiada Gminy Mstów Piłka Nożna Chłopców

W dniu 16.11.2017r. w hali sportowej w Mstowie odbył się turniej piłki nożnej chłopców w ramach Małej Olimpiady Gminy Mstów. Uroczystego otwarcia zawodów i na koniec posumowania turnieju oraz wręczenia dyplomów dokonał w-ce dyr. Pan Piotr Ujma. W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Ostateczna kolejność turnieju; 1.Jaskrów,2. Mstów 3. Mokrzesz, 4. Brzyszów, 5. Zawada, 6. Krasice. Grano systemem każdy z każdym. Za wspaniałą postawę w turnieju każdy z zawodników otrzymał słodki upominek.

Więcej ...

Tabela Małej Olimpiady Gminy Mstów 2016-2017 / 2017-05-31

Finał Małej Olimpiady Gminy Mstów 2016 -2017 / 2017-05-31

Finał Małej Olimpiady Gminy Mstów 2016 -2017

Ostatnimi zawodami sportowymi dla uczniów szkół podstawowych z gminy Mstów w ramach Małej Olimpiady w edycji 2016 – 2017 był wielobój lekkoatletyczny. Zawody i podsumowanie cyklu odbyły się 24 maja 2017 na boisku sportowym i w hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie. Rywalizację lekkoatletyczną wygrali zawodnicy SP Mstów w kategorii dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli uczniowie z Mstowa, przed Jaskrowem, Brzyszowem, Mokrzeszą, Krasicami, Zawadą, Małusami Wielkimi i Kucharami. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy i słodycze z rąk wójta Gminy Mstów Tomasza Gęsiarza i wicedyrektora ZS Mstów Piotra Ujmy.

Więcej ...

„Królewska gra” w ramach Małej Olimpiady / 2017-04-04

„Królewska gra” w ramach Małej Olimpiady

30 marca odbyła się kolejna impreza sportowa dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W rozegranym tego dnia turnieju szachowym w kategorii chłopców zwyciężyła reprezentacja SP Mstów, przed Mokrzeszą, Jaskrowem, Krasicami, Brzyszowem i Zawadą. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się szachistki z Mstowa, przed Jaskrowem, Mokrzeszą, Krasicami, Zawadą i Brzyszowem. Indywidualnie triumfowali Emilka Resakowska i Artur Resakowski z Mstowa wygrywając wszystkie swoje partie.