Logo
Slogan

Aktualności

BIBLIOTEKA SZKOLNA / 2020-03-23

Biblioteka szkolna zachęca uczniów do korzystania z portali internetowych:

https://wolnelektury.pl/,

https://lektury.gov.pl ,

http://bookini.pl/,
 

na których zostały zamieszczone lektury szkolne oraz wiele innych ciekawych pozycji książkowych

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY / 2020-03-23

 

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

 

W związku z potencjalnym ryzykiem zagrożenia koronawirusem przez całą dobę obowiązuje całkowity zakaz korzystania z boisk szkolnych, placu zabaw wraz z całym terenem wokół szkoły. Zakaz obowiązuje do odwołania.

 

Dyrektor szkoły SP im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie

 

 

Uwaga ósmoklasiści! / 2020-03-23

 

Przypominamy, że na stronie Centrum Informacji Zawodowej znajdują się już aktualne informatory o kierunkach kształcenia, planowanych w szkołach ponadpodstawowych w Częstochowie w roku szkolnym 2020/2021. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

http://ciz.ids.czest.pl/ciz/dokumenty/informator2020.pdf

 

 

WAŻNE / 2020-03-22

UCZNIOWIE W CZASIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ POWINNI BEZWZGLĘDNIE POZOSTAĆ W DOMACH
 
                   Lekarze, specjaliści i eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Uczniowie w czasie zawieszenia zajęć powinni bezwzględnie pozostać w domach, nie powinni spotykać się w grupach w celu uniknięcia zarażenia wirusem. Przebywanie w skupiskach ludzi może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Rodzice powinni dołożyć wszelkich starań, aby zalecenia odpowiednich służb były należycie realizowane. W warunkach domowych należy także przestrzegać zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywają dzieci i młodzież.
 
 
 

ZINTEGROWANA PLATFORMA EDUKACYJNA / 2020-03-21

Instrukcje dot. pracy na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej. Super pomoc

 z rozporządzenia (Dz. U. z 2020 r. poz. 493)

  • 8. 1. Minister właściwy do spraw oświaty i wychowania udostępnia jednostkom systemu oświaty Zintegrowaną Platformę Edukacyjną, o której mowa w 2 pkt 1 lit. a, umożliwiającą wsparcie realizacji zadań przez te jednostki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość Więcej ...

NOWA ERA DLA UCZNIA / 2020-03-19

Codzienne zajęcia szkolne zostały zawieszone, ale edukacja trwa dalej. Aby łatwiej prowadzić ją zdalnie WYDAWNICTWO Nowa Era zdecydowała się udostępnić bezpłatnie:

POWTÓRKA PRZED EGZAMINEM / 2020-03-19

^ do góry