Logo
Slogan

Aktualności

Wycieczka do Straży Pożarnej / 2014-11-29

Wycieczka do Straży Pożarnej

W listopadzie dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych miały przyjemność zobaczyć z bliska jak wygląda praca strażaków. 

Więcej ...

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady / 2014-11-28

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady

Drugą imprezą sportową w ramach tegorocznej Małej Olimpiady był turniej tenisa stołowego, który odbył się 28 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie. Wzięły w nim udział reprezentacje 7 szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Każda drużyna składała się z trzech chłopców i trzech dziewcząt rywalizujących w osobnych kategoriach. Turniej rozegrano systemem rosyjskim do dwóch przegranych z meczami o wszystkie miejsca w dole tabeli. Po zaciętej rywalizacji, która przebiegła w sportowej i koleżeńskiej atmosferze wyłoniono zwycięzców, którym dyplomy wręczył wójt gminy Mstów pan Tomasz Gęsiarz. Zawody przygotowali i przeprowadzili: mgr Paweł Derda i mgr Adriana Olech.

Więcej ...

Święto patrona szkoły / 2014-11-26

W dniu 26 listopada 2014 roku odbył się w naszej szkole Dzień Patrona.
Uczciliśmy pamięć zarówno Tadeusza Kościuszki  - patrona Szkoły Podstawowej, jak również Andrzeja Kubickiego – patrona Gimnazjum.
Uroczystość przygotowali uczniowie klasy IV SP oraz I B Gimnazjum pod kierunkiem pani Małgorzaty Jeziorek i Tatiany Całus.
Podczas akademii uczniowie przybliżyli sylwetki obu patronów.

Więcej ...

konkurs na zdrowie / 2014-11-25

W dniu 25.11.2014r w naszym gimnazjum odbyło się podsumowanie kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Głównym punktem uroczystości było rozdanie nagród  uczniom, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym  „Teraz twój czas”. Plakat do konkursu wykonało 26 uczniów, spośród nich wyłoniono 9 najlepszych prac, które zostały nagrodzone.

Więcej ...

V Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej / 2014-11-21

Drużyna piłki ręcznej chłopców wzięła udział w kolejnym turnieju towarzyskim. Tym razem gościliśmy w Przyrowie na V Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Częstochowskiego, który odbył się 21 listopada. Dwa zwycięstwa i jedna porażka dały nam II miejsce w zawodach. Nasi zawodnicy rozegrali trzy mecze:

Więcej ...

PUCHAR TYMBARKU / 2014-11-14

Reprezentacja naszej szkoły U-12 – wzięła udział w turnieju eliminacyjnym o puchar Tymbarku, który odbył się 14 listopada 2014r. na orliku w Nieznanicach. W naszej grupie znalazły się: Widzów, Czarny Las i Rybna.

Więcej ...

II Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty / 2014-11-14

Listopad corocznie obfituje w wydarzenia sportowe związane z piłką ręczną. Jednym z nich  w tym roku był udział naszych drużyn dziewcząt i chłopców w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Powiatu Częstochowskiego, który odbył się 14.11.2014 w Lelowie. Był to kolejny cenny sprawdzian przed zbliżającymi się mistrzostwami powiatu częstochowskiego  w piłce ręcznej. Nasze dziewczęta zmierzyły się z drużynami Lelowa i Widzowa, a chłopcy   z gospodarzami i Gimnazjum nr. 9 w Częstochowie.

Więcej ...

Przyrzeczenie Harcerskie / 2014-11-12

Przyrzeczenie Harcerskie

10 listopada, w ramach obchodów Święta Niepodległości, odbył się harcerski biwak zakończony uroczystą zbiórką. Podczas niej, w obecności zaproszonych gości i rodziców, harcerki i  harcerze 25 Mstowskiej Drużyny Harcerskiej "Piorun" oraz Próbnej Drużyny Harcerskiej złóżyli Przyrzeczenie Harcerskie. 

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2018 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry