Logo
Slogan

Aktualności

Lekcja otwarta - Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia / 2014-12-19

Lekcja otwarta - Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia

18 grudnia 2014 roku na godzinie wychowawczej w klasie Va odbyła się ,,Wigilia klasowa" przygotowana przez wychowawcę Pawła Orlikowskiego. 

Więcej ...

Kiermasz świąteczny harcerzy / 2014-12-17

Kiermasz świąteczny harcerzy

 

Dnia 17.12.2014 roku przy okazji Spotkania Opłatkowego w Zespole Szkół  w Mstowie odbył się kiermasz ozdób choinkowych oraz drobiazgów świątecznych wykonanych przez harcerzy 23 Mstowskiej Drużyny Harcerskiej ,,Amonit”.
Opiekunowie wraz z harcerzami włożyli wiele trudu, poświęcenia i czasu, by  zamierzony efekt został osiągnięty. 

Więcej ...

Wigilia / 2014-12-17

Wigilia

Rodzinne Spotkanie Opłatkowe w Zespole Szkół w Mstowie

W środę 17 grudnia odbyło się Rodzinne Spotkanie Opłatkowe mieszkańców Gminy i Parafii Mstów. Gospodarzem imprezy był ponownie Zespół Szkół w Mstowie, a jej inicjatorem ks. Proboszcz Paweł Greń. Organizacja spotkania była wspólnym przedsięwzięciem najważniejszych instytucji Mstowa: Parafii p.w. Wniebowzięcia NMP, Zespołu Szkół, Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury.

Więcej ...

GIMNAZJALIŚCI WICEMISTRZAMI POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ / 2014-12-16

GIMNAZJALIŚCI WICEMISTRZAMI POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

Po raz czwarty z rzędu nasi szczypiorniści zdobyli drugie miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Piłce Ręcznej. Po raz kolejny lepsi od nas okazali się jedynie reprezentanci Lelowa. W drodze do turnieju finałowego nasza drużyna zwyciężyła pewnie w eliminacjach rozegranych 27 listopada w hali Zespołu Szkół w Mstowie. W turnieju tym brało udział 5 drużyn i rozgrywano mecze 14 minutowe systemem „każdy z każdym”.

Więcej ...

Wszystkie Dzieci Mikołaja Kochają ! / 2014-12-09

Wszystkie Dzieci Mikołaja Kochają !

Dnia 06.12.2014r. do Oddziałów Przedszkolnych Przy Zespole Szkół w Mstowie zawitał Św. Mikołaj. 

Więcej ...

Akcja „Góra grosza” / 2014-12-08

Akcja „Góra grosza”

Akcja „Góra grosza”

W dniach od 24 listopada do 05 grudnia 2014r. w Zespole Szkół w Mstowie przeprowadzona została przez Samorząd Uczniowski akcja „ Góra grosza”, której organizatorem było Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji było zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną: w domach dziecka, placówkach wychowawczych, rodzinach zastępczych.

Więcej ...

Andrzejkowo-mikołajkowe harce / 2014-12-07

Andrzejkowo-mikołajkowe harce

W piątek 5 grudnia odbyła się nietypowa zbiórka naszych się  zuchów i harcerzy. Spotkaliśmy się wszyscy razem by bawić się z okazji” andrzejek” i „mikołajek”. Były więc wspólne zabawy, tańce, śpiew piosenek,  a także rozdawanie własnoręcznie przez nas wykonanych prezentów. Nie zabrakło oczywiście słodyczy, tych prawdziwych i zawartych w naszych uśmiechach. 

Więcej ...

Mikołajki / 2014-12-06

Mikołajki

Wyjątkowe Mikołajki w Zespole Szkół w Mstowie

 

Uśmiech, zabawa i pełne zaangażowanie mikołajkowe w Zespole Szkół w Mstowie…

Tradycją staje się wyjątkowy prezent od Rodziców i Grona Pedagogicznego dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Ty razem rozśpiewana i roześmiana kompilacja bajek o Czerwonym Kapturku i Kopciuszku. Barwne stroje, profesjonalna gra aktorska, cudowny śpiew i dużo humoru zapewniło sukces przedstawieniu. Były nawet autografy i wspólne zdjęcia.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry