Logo
Slogan

Aktualności

Harcerska wigilia / 2014-12-23

Harcerska wigilia

Tradycyjnie jak w latach ubiegłych zuchy, harcerze oraz zaproszeni goście spotkali się na harcerskiej wigilii w naszej szkole. Były oczywiście świąteczne życzenia, opłatek, śpiew kolęd, konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową i wspólna wieczerza. Był to też czas podsumowania 5-letniej działalności 25 MDH „Piorun” oraz oficjalny początek istnienia nowej jednostki harcerskiej  – III Szczepu Środowiskowego, który od tej pory będzie skupiał 3 drużyny działające w naszej szkole: 34 Gromadę Zuchową „Pomarańczowe wilczki”,  23 Mstowską Drużynę Harcerską „Amonit” i 25 Mstowską Drużynę Starszoharcerską „Piorun”.

Więcej ...

Konkurs stroików świątecznych / 2014-12-23

W programie obchodów uroczystości bożonarodzeniowych w każdym roku organizowany jest w naszej szkole „Międzyszkolny konkurs na najładniejszy stroik świąteczny”. Celem konkursu jest podtrzymywanie polskich tradycji związanych z obchodami świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie zdolności artystycznych, uczenie dokładności i staranności, oraz  wpajanie zasad pozytywnej rywalizacji.

Więcej ...

Lekcja otwarta - Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia / 2014-12-19

Lekcja otwarta - Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia

18 grudnia 2014 roku na godzinie wychowawczej w klasie Va odbyła się ,,Wigilia klasowa" przygotowana przez wychowawcę Pawła Orlikowskiego. 

Więcej ...

Kiermasz świąteczny harcerzy / 2014-12-17

Kiermasz świąteczny harcerzy

 

Dnia 17.12.2014 roku przy okazji Spotkania Opłatkowego w Zespole Szkół  w Mstowie odbył się kiermasz ozdób choinkowych oraz drobiazgów świątecznych wykonanych przez harcerzy 23 Mstowskiej Drużyny Harcerskiej ,,Amonit”.
Opiekunowie wraz z harcerzami włożyli wiele trudu, poświęcenia i czasu, by  zamierzony efekt został osiągnięty. 

Więcej ...

Wigilia / 2014-12-17

Wigilia

Rodzinne Spotkanie Opłatkowe w Zespole Szkół w Mstowie

W środę 17 grudnia odbyło się Rodzinne Spotkanie Opłatkowe mieszkańców Gminy i Parafii Mstów. Gospodarzem imprezy był ponownie Zespół Szkół w Mstowie, a jej inicjatorem ks. Proboszcz Paweł Greń. Organizacja spotkania była wspólnym przedsięwzięciem najważniejszych instytucji Mstowa: Parafii p.w. Wniebowzięcia NMP, Zespołu Szkół, Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury.

Więcej ...

GIMNAZJALIŚCI WICEMISTRZAMI POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ / 2014-12-16

GIMNAZJALIŚCI WICEMISTRZAMI POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

Po raz czwarty z rzędu nasi szczypiorniści zdobyli drugie miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Piłce Ręcznej. Po raz kolejny lepsi od nas okazali się jedynie reprezentanci Lelowa. W drodze do turnieju finałowego nasza drużyna zwyciężyła pewnie w eliminacjach rozegranych 27 listopada w hali Zespołu Szkół w Mstowie. W turnieju tym brało udział 5 drużyn i rozgrywano mecze 14 minutowe systemem „każdy z każdym”.

Więcej ...

Wszystkie Dzieci Mikołaja Kochają ! / 2014-12-09

Wszystkie Dzieci Mikołaja Kochają !

Dnia 06.12.2014r. do Oddziałów Przedszkolnych Przy Zespole Szkół w Mstowie zawitał Św. Mikołaj. 

Więcej ...

Akcja „Góra grosza” / 2014-12-08

Akcja „Góra grosza”

Akcja „Góra grosza”

W dniach od 24 listopada do 05 grudnia 2014r. w Zespole Szkół w Mstowie przeprowadzona została przez Samorząd Uczniowski akcja „ Góra grosza”, której organizatorem było Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji było zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną: w domach dziecka, placówkach wychowawczych, rodzinach zastępczych.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry