Slogan

Wydarzenia sportowe

II MIEJSCE W FINALE POWIATOWYM W TURNIEJU ,, O PUCHAR TYMBARKU” / 2024-04-15

II MIEJSCE W FINALE POWIATOWYM W TURNIEJU ,, O PUCHAR TYMBARKU”

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła II miejsce w finale Powiatowym XXIV edycji ,,Turnieju o Puchar Tymbarku” rozegranego w dniu 12.04.2024r. w Rzerzęczycach. Nasza drużyna wystąpiła w kategorii U- 12 dziewcząt. W turnieju finałowym udział wzięło 5 zespołów. Grano systemem każdy z każdym. Nasze zawodniczki wykazały się olbrzymią ambicją, wolą walki i chęcią zwycięstwa. Nasza reprezentacja w większości składała się z uczennic klasy IV, także przed nimi jeszcze rok grania w tej kategorii wiekowej.

Więcej ...

III MIEJSCE W TURNIEJU ,, O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO” W HALOWEJ PIŁCE MOŻNEJ CHŁOPCÓW / 2024-03-28

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła III miejsce w ,V POWIATOWYM TURNIEJU HALOWEJ POŁKI NOŻNEJ O ,, PUCHAR SYAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO PRZYRÓW SPRING FUTSAL CUP” rozegranego w dniu 26.03.2024r. w Przyrowie .W turnieju udział wzięły reprezentacje 7 szkół z pięciu Gmin Powiatu Częstochowskiego: SP. Mstów, SP. Koniecpol II, SP. Lusławice, SP. Przyrów, SP Mokrzesz, SP Rzerzęczyce, SP Garnek. Grano systemem każdy z każdym. Turniej zorganizowany był dla uczniów klas VII i VIII.

Więcej ...

Finał Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Chłopców. / 2024-03-21

Finał Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Chłopców.

19 marca w Mstowie odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. Nasi reprezentanci zajęli trzecie miejsce ulegając drużynom z Wierzchowiska i Kamienicy Polskiej.

Więcej ...

Finał Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Chłopców Młodszych. / 2024-03-14

Finał Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Chłopców Młodszych.

12 marca w Kamienicy Polskiej odbył się Finał Igrzysk Dzieci Powiatu Częstochowskiego w Koszykówce Chłopców. Nasi reprezentanci zajęli IV miejsce ulegając drużynom z Kamienicy Polskiej, Widzowa i Wierzchowiska, a piąte miejsce zajęła drużyna z Zawady(gmina Kłomnice).

Więcej ...

II MIEJSCE W TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO / 2024-03-14

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła II miejsce w ,,Jubileuszowym XX Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej” rozegranego w dniu 12.03.2024r. w Przyrowie .W turnieju udział wzięły reprezentacje 9 szkół z pięciu Gmin Powiatu Częstochowskiego: SP. Mstów, SP. Koniecpol I, SP. Koniecpol II, SP. Janów, SP. Lusławice, SP. Garnek, SP. Podlesie, SP. Przyrów I, SP. Przyrów II. Grano systemem grupowym.