Logo
Slogan

Wydarzenia sportowe

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY / 2019-10-06

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY

Dnia 02.10.2019r. w Konopiskach odbyły się Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w Szachach. Każdy z zawodników rozegrał pięć partii systemem szwajcarskim wg zasad zalecanych przez Polski Związek Szachowy. Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach.

W kategorii Dzieci (uczniowie Szkoły Podstawowej urodzeni w 2007r. i młodsi) nasza reprezentacja szachistów uzyskała dobre III miejsce.

Więcej ...

Udana jesień w biegach przełajowych. / 2019-10-01

Corocznie pierwszymi zawodami międzyszkolnymi organizowanymi przez SZS są biegi przełajowe i corocznie nasi reprezentanci zdobywają w nich wysokie lokaty. Nie inaczej było w tym roku. 17 września w Konopiskach odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe w których trzy ( z czterech) nasze reprezentacje zdobyły drugie miejsca. Indywidualnie Paulina Wójcik i Patrycja Zwolska zwyciężyły w swoich kategoriach wiekowych. Również w Konopiskach 24 września nasze drużyny chłopców zajęły II i III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Więcej ...

Informacja Dyrektora Szkoły - Ubezpieczenie uczniów / 2019-09-18

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mstowie informuje, że wszystkie informacje dotyczące warunków ubezpieczenia oraz zgłaszania szkód znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce DLA RODZICÓW.

Zachęcamy rodziców do zgłaszania szkód indywidualnie online. Proces jest szybki, prosty i nie wymaga potwierdzenia wniosków przez Dyrekcję Szkoły i Pośrednika Ubezpieczeniowego, co wydłuża czasami proces o kilka dni.

Wicemistrzostwo powiatu w lekkoatletyce chłopców / 2019-05-20

Wicemistrzostwo powiatu w lekkoatletyce chłopców

Zakończeniem rozgrywek sportowych dla naszych reprezentantów w roku szkolnym 2018/2019 były Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce drużynowej, które odbyły się 16.05.2019 na stadionie CKS Budowlani Częstochowa. Nasi zawodnicy zajęli II miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobywając 980 punktów i wywalczyli sobie awans do półfinału wojewódzkiego. Drużyna liczyła 15 zawodników, każdy indywidualny wynik przeliczany jest na punkty, a ich suma stanowi rezultat ekipy. Najlepszym wynikiem indywidualnym było I miejsce w pchnięciu kulą uzyskane przez Marcina Mochola.

Więcej ...

Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym / 2019-05-15

Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym

13 maja 2019 roku reprezentanci naszej szkoły rywalizowali w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców, które odbyły się w Rędzinach. Dziewczęta zajęły drużynowo III miejsce, a chłopcy II. Indywidualnie najlepszy wśród chłopców był Jakub Paluszkiewicz z Mstowa a trzecie miejsce zajął również nasz reprezentant Tymoteusz Mazanek.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry