Slogan

Wydarzenia sportowe

NASZE PIŁKARKI MISTRZYNIAMI POWIATU / 2023-10-16

NASZE PIŁKARKI MISTRZYNIAMI POWIATU

Wielki sukces w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt odniosły uczennice naszej szkoły. W dniu 12.10.2023r, na boisku w Rędzinach odbył się turniej finałowy, w którym wystąpiły reprezentacje trzech szkół: SP. Mstów, SP. Rudniki i SP. Jaskrów. Grano systemem każdy z każdym. Po bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach najlepsza okazała się reprezentacja naszej szkoły, dwukrotnie pokonując swoje rywalki.

Więcej ...

Nasza drużyna zdobyła Puchar Wójta Gminy Mstów / 2023-10-10

Nasza drużyna zdobyła Puchar Wójta Gminy Mstów

W dniu 05.10.2023. w Mokrzeszy odbyły się zawody piłkarskie, w których wzięło udział 5 reprezentacji szkół gminy Mstów. Zawody zostały zorganizowane przez UKS ,,Mojak” Mokrzesz, który również ufundował nagrody rzeczowe oraz pyszny poczęstunek dla zawodników i opiekunów. Puchary natomiast zostały ufundowane i wręczone przez Wójta Gminy Mstów. Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym.

Wyniki naszej drużyny: Mstów – Jaskrów 7:1, Mstów – Brzyszów 6:1, Mstów – Małusy Wielkie 2:0.

Więcej ...

Starty naszych reprezentantów w biegach przełajowych. / 2023-10-08

Starty naszych reprezentantów w biegach przełajowych.

We wrześniu i październiku nasi reprezentanci brali udział w biegach przełajowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Częstochowskiego. Pierwszymi zawodami były Drużynowe i Indywidualne Biegi Przełajowe rozegrane 19 września w Konopiskach. Dziewczęta zajęły VI miejsce zarówno w kategorii starszej jak i młodszej. Chłopcy starsi wywalczyli IV miejsce, natomiast młodsi XII. W klasyfikacji indywidualnej Alan Magdziarz zajął VI miejsce wśród chłopców, a Maja Kuban I w kategorii „Open” dziewcząt.