Logo
Slogan

Wydarzenia sportowe

Srebrny medal piłkarzy / 2017-10-22

Srebrny medal piłkarzy

Piłkarska reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie (kategoria klasy gimnazjalne i VII klasa SP) zajęła drugie miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego! Nasi chłopcy zwycięsko przebrnęli przez turniej eliminacyjny, półfinałowy, a następnie wywalczyli srebrny medal w turnieju finałowym rozegranym 18.10.2017 w Kruszynie.

Więcej ...

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY / 2017-10-17

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY

Dnia 10.10.2017r. w Konopiskach odbyły się Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w Szachach. Rozgrywano je w dwóch kategoriach.

W kategorii klas VII Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nasi szachiści zdobyli drugie miejsce ulegając tylko drużynie z Aleksandrii i wywalczyli tytuł wicemistrza Powiatu Częstochowskiego.

Więcej ...

Kibicowaliśmy reprezentacji na „Śląskim” / 2017-10-11

Kibicowaliśmy reprezentacji na „Śląskim”

7 października grupa młodzieży z naszej szkoły miała okazję kibicować reprezentacji Polski U-19 (złożonej z zawodników do 19 roku życia) walczącej w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Nasza drużyna rozgrywała mecz z Białorusią na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie i zapewne również dzięki naszemu dopingowi odniosła wspaniałe zwycięstwo 3:0. Po meczu piłkarze podeszli do naszych sektorów, dawali autografy i „przybijali piątki” z kibicami co było bardzo miłym gestem i podziękowaniem za wspaniały doping. Dziękujemy panu Wojciechowi Kubikowi za umożliwienie bezpłatnego wyjazdu na mecz grupie około 40 osób z naszej szkoły. Podziękowania również dla nauczycieli: pani Magdaleny Zgardzińskiej, pani Aleksandry Bekus i pana Pawła Derdy, którzy poświęcili sobotni wieczór na opiekę nad młodzieżą w czasie wyjazdu. Zdjęcia: Zbigniew Derda

Więcej ...

Udana jesień biegaczy / 2017-10-03

Udana jesień biegaczy

Rok szkolny 2017/18 rozpoczął się udanie dla sportowców z naszej szkoły. Drużyna chłopców zajęła II miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego, które odbyły się 19.09.2017 w Konopiskach. W tych samych zawodach drużyna dziewcząt uplasowała się na V miejscu. Chłopcy zdobyli również II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego, które miały miejsce 27.10.2017 również w Konopiskach. Reprezentacja dziewcząt zajęła VII miejsce. W Biegach Sztafetowych w kategorii młodzsej (rocznik 2005 i młodsi) reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła III miejsce.

Więcej ...

Mistrzostwa w biegach przełajowych. / 2017-09-23

Mistrzostwa w biegach przełajowych.

W dniu 19.09.2017r odbyły się w Konopiskach Mistrzostwa PZ LZS w Częstochowie w biegach przełajowych. W zawodach brali udział uczniowie Szkoły Podstawowej w składzie: dziewczynki – Patrycja Zwolska V b, Oliwia Izdebska VI b, Maja Olech V a, Wiktoria Skibińska VI a, Marta Derda V b, chłopcy – Michał Całus VII b, Szymon Kowalczyk VII c, Tymoteusz Mazanek IV b, Jakub Paluszkiewicz V a, Bartłomiej Paluszkiewicz VI a, Emil Baryś V a. Drużynowo chłopcy zajęli I miejsce, dziewczynki V miejsce, indywidualnie wśród chłopców Szymon Kowalczyk był IV, Jakub Paluszkiewicz VI, natomiast wśród dziewcząt Patrycja Zwolska była II.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry