Slogan

Wydarzenia sportowe

Jesienne Biegi Przełajowe 2021 / 2021-10-04

Jesienne Biegi Przełajowe 2021

21 września 2021 roku odbyły się pierwsze w obecnym roku szkolnym zawody międzyszkolne organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Były to Drużynowe i Indywidualne Biegi Przełajowe, które zostały tradycyjnie rozegrane w Konopiskach. Indywidualnie największym osiągnięciem może pochwalić się Igor Kabacik, który zwyciężył w kategorii chłopców młodszych, natomiast Dawid Banasiak zajął 5 miejsce w grupie chłopców starszych. W rywalizacji dziewcząt młodszych Karolina Zębik zajęła 7 miejsce, podobnie jak Paulina Wójcik, która uplasowała się na 7 miejscu wśród dziewcząt starszych. Drużynowo chłopcy młodsi zajęli 3 miejsce, starsi 5 a dziewczęta starsze 7.

Więcej ...

Narodowy Dzień Sportu / 2021-09-24

Narodowy Dzień Sportu

W dniu 10.09.2021r. w naszej szkole odbyły się zawody sportowe z okazji Narodowego Dnia Sportu. Uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w mieszanym biegu sztafetowym podzielonym na kategorie wiekowe – kl.1-3, kl. 4-6 oraz kl.7-8. Rywalizacja i emocje były na poziomie mistrzowskim.

Po zakończonym biegu na dzieciaki czekał zdrowy poczęstunek z różnych owoców przygotowany przez panią Beatę Sieradzką i dziewczynki z kl. 8a. Dziękujemy wszystkim klasom i ich opiekunom za zaangażowanie i pomoc. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Adriana Olech i Paweł Derda.

Imię i nazwisko dziecka/klasa  miesiąc/rok, którego dotyczy,

wyszczególnienie kwoty za żywienie za dany miesiąc oraz dopisek obiady.

Np. Jan Kowalski 1a  obiady III/21 – 92,00zł.

Poznaliśmy najlepszych koszykarzy Powiatu Częstochowskiego! / 2020-10-08

Poznaliśmy najlepszych koszykarzy Powiatu Częstochowskiego!

Dnia 1 października trzy drużyny z naszego powiatu rywalizowały o to, aby wznieść w górę puchar dla najlepszej drużyny koszykarskiej w grze 3x3 w kategorii klas IV - VI. Nasi koszykarze nie mieli sobie równych i wywalczyli ten tytuł dzięki woli walki i determinacji. Sportowcy z Mstowa imponowali umiejętnościami i zdyscyplinowaniem taktycznym. Kierowani przez mgr Pawła Derdę, zwyciężyli w obydwu swoich meczach.