Logo
Slogan

Wydarzenia sportowe

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Częstochowskiego ,, PILICA - CUP” / 2016-12-10

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie w piłce nożnej chłopców odniosła bardzo duży sukces, wygrywając turniej o Puchar Starosty Częstochowskiego ,, Pilica – Cup” rozegrany 8.12.2016r. w Koniecpolu. W turnieju wzięło udział sześć drużyn naszego powiatu, więc sukces jest tym cenniejszy. Wielkie brawa dla całej naszej drużyny. Ponadto nasz zawodnik Miłosz Kowalczyk został uznany najlepszym bramkarzem turnieju.

Więcej ...

Czy dzieci były grzeczne??? Ho, ho, ho / 2016-12-09

Czy dzieci były grzeczne???   Ho, ho, ho

Z wielką radością wszystkie dzieci z klasy IA z panią Patrycją Ciastko i klasy II B z panią Beatą Sieradzką szykowały się do tego spotkania. Wspólnie przygotowaliśmy klasę , ubraliśmy choinkę w własnoręcznie zrobione ozdoby: były kolorowe aniołki, czerwone mikołajki, renifery, śnieżynki i długie kolorowe łańcuchy.  W tym dniu wszyscy przyszliśmy ubrani na czerwono. Czekając na gościa śpiewaliśmy piosenki, słuchaliśmy opowiadania o świętym Mikołaju i przygotowaliśmy mikołajkowy okrzyk. Po długim wyczekiwaniu przyszedł do dzieci Święty Mikołaj i trzy śliczne śnieżynki, króre oprócz worków pełnych prezentów przyniosły ze sobą dużo radości, uśmiechu i wiele mikołajkowych zabaw.

Więcej ...

Cemex Cup 2016 / 2016-12-07

Cemex Cup 2016

2 grudnia 2016 w hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie odbyła się II edycja turnieju sportowego dla młodzieży gimnazjalnej Cemex Cup 2016. Podobnie jak w roku ubiegłym wzięły w nim udział reprezentacje trzech gmin powiatu częstochowskiego: Kłomnice, Rędziny i gospodarz Mstów. Impreza organizowana jest dzięki środkom finansowym pozyskanym przez ULKS Mstowiak z Fundacji Cemex „Budujemy przyszłość”. Turnieje rozegrano w siatkówce dziewcząt i chłopców oraz w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Mstów przed Kłomnicami i Rędzinami.

Więcej ...

Sejmik klasy IC „Jak właściwie korzystać z Internetu? Cyberprzemoc” / 2016-12-05

Sejmik klasy IC „Jak właściwie korzystać z Internetu? Cyberprzemoc”

W dniu 2 grudnia 2016 roku odbył się sejmik „Jak właściwie korzystać z Internetu? Cyberprzemoc” przygotowany przez klasę IC wraz z wychowawczynią panią Beatą Jurą. Na sejmiku obecni byli uczniowie wszystkich klas pierwszych gimnazjum wraz z ich wychowawcami oraz dyrekcja szkoły. Uczniowie przygotowali prezentację multimedialną oraz przypomnieli na czym polega zjawisko cyberprzemocy i jakie są jej konsekwencję. Młodzież otrzymała wskazówki – jak zachować się w chwili gdy ktoś doświadczy cyberprzemocy lub jest jej świadkiem.

Więcej ...

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZACHACH / 2016-11-08

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZACHACH

Dnia 04.11.2016r. odbyły się w Częstochowie Półfinały Wojewódzkie w szachach. Z naszej szkoły do półfinału zakwalifikowała się drużyna szkoły podstawowej  i drużyna gimnazjum. Po zaciętych pojedynkach na dystansie siedmiu rund obydwa nasze zespoły zdołały wywalczyć szóste miejsce.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry