Logo
Slogan

Wydarzenia sportowe

Sejmik klasy IC „Jak właściwie korzystać z Internetu? Cyberprzemoc” / 2016-12-05

Sejmik klasy IC „Jak właściwie korzystać z Internetu? Cyberprzemoc”

W dniu 2 grudnia 2016 roku odbył się sejmik „Jak właściwie korzystać z Internetu? Cyberprzemoc” przygotowany przez klasę IC wraz z wychowawczynią panią Beatą Jurą. Na sejmiku obecni byli uczniowie wszystkich klas pierwszych gimnazjum wraz z ich wychowawcami oraz dyrekcja szkoły. Uczniowie przygotowali prezentację multimedialną oraz przypomnieli na czym polega zjawisko cyberprzemocy i jakie są jej konsekwencję. Młodzież otrzymała wskazówki – jak zachować się w chwili gdy ktoś doświadczy cyberprzemocy lub jest jej świadkiem.

Więcej ...

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZACHACH / 2016-11-08

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZACHACH

Dnia 04.11.2016r. odbyły się w Częstochowie Półfinały Wojewódzkie w szachach. Z naszej szkoły do półfinału zakwalifikowała się drużyna szkoły podstawowej  i drużyna gimnazjum. Po zaciętych pojedynkach na dystansie siedmiu rund obydwa nasze zespoły zdołały wywalczyć szóste miejsce.

Więcej ...

Święto Turystyki / 2016-11-03

Święto Turystyki

W dniu 28.10.2016r w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mokrzeszy odbyło się III Święto Turystyki. Naszą szkołę reprezentowała klasa VIa pod opieką pani Adriany Olech i pani Ewy Wójcikiewicz. Uczniowie brali udział w przygotowanych konkursach plastycznym, piosenki turystycznej, wiedzy o gminie Mstów i sportowym. W rywalizacji wzięło udział osiem szkół z terenu naszej gminy, walka była zacięta. Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zdobyli dyplomy i puchary za zdobycie II miejsca w konkursie piosenki turystycznej, II miejsce w konkursie wiedzy o gminie oraz II miejsce w konkursie sportowym. Na każdego uczestnika czekał pyszny pączek i woda oraz ciepły bigos.

Więcej ...

AWANS DZIEWCZĄT DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!! / 2016-11-01

AWANS DZIEWCZĄT DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!

W dniu 25.10.2016r. odbyła się XVII edycja Turnieju ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU’’ w której udział wzięły reprezentacje naszej szkoły dziewcząt i chłopców w kat. U-12. W stawce ośmiu drużyn, drużyna chłopców zajęła IV miejsce a drużyna dziewcząt wywalczyła awans do finału wojewódzkiego. Turniej rozgrywany był na obiekcie ,,Skry -  Częstochowa”. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Więcej ...

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY / 2016-10-21

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY

Dnia 18.10.2016r. w Konopiskach odbyły się Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego, oraz Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w Szachach.
W Igrzyskach Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego nasi szachiści zdobyli drugie miejsce ulegając tylko drużynie z Aleksandrii.
W Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego nasi szachiści uzyskali również drugie miejsce ulegając jedynie drużynie z Lelowa.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry