Slogan

Wydarzenia sportowe

Nasze siatkarki zdobyły złoto! / 2018-11-23

Nasze siatkarki zdobyły złoto!

14 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym turnieju piłki siatkowej dziewcząt w Złotym Potoku.

Dziewczęta pokonały drużyny z Zawady oraz z Janowa i stanęły na najwyższym stopniu podium.

Na dodatkowe uznanie zasłużyła Maja Piechowska, która została najlepszą zawodniczką turnieju.

Więcej ...

III miejsce młodych piłkarzy / 2018-11-10

III miejsce młodych piłkarzy

W dniu 7.11.2018r. w Konopiskach odbył się XIX powiatowy turniej piłkarski ,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kat. chłopców U-12, którego zwyciężca uzyskiwał awans do finału wojewódzkiego. W gronie jedenastu drużyn bardzo dobrze spisała się nasza reprezentacja, która w ostatecznym rozrachunku zajęła 3 miejsce. Nasza drużyna będąca w zdecydowanej większości, rok młodsza od swoich rywali co bardzo dobrze rokuje na kolejny sezon pewnie wygrała w swojej grupie uzyskując następujące wyniki: Mstów – Broniszew 5:0, Mstów – Kamienica 2:1, Mstów- Garnek 4:2. Niestety w turnieju finałowym, którym spotkali się zwyciężcy grup, nasza drużyna nie wytrzymała turnieju kondycyjnie i zajęła ostatecznie 3 miejsce. Olbrzymie brawa i podziękowania dla naszych chłopców za wielkie zaangażowanie i walkę do ostatnich minut. Skład naszej drużyny: Bartosz Baryś, Paweł Charaziak, Jan Derda, Krystian Kępa, Tymoteusz Mazanek, Maciej Olczyk, Adrian Pardela, Adrian Portas, Bartosz Swołek, Wiktor Zwolski, Kacper Boral. Bramki dla nas zdobyli: Wiktor Zwolski 4, Tymoteusz Mazanek 4, Adrian Portas 3.
Opiekun : Piotr Całusiński

Więcej ...

Piłkarze SP Mstów mistrzem powiatu ! / 2018-10-17

Piłkarze SP Mstów mistrzem powiatu !

Pięknym sukcesem mstowskich piłkarzy zakończyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców (ur. 2003-05). Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie została mistrzem powiatu, wygrywając kolejno trzy turnieje – eliminacyjny, półfinałowy i finałowy. Szczególnych emocji dostarczył turniej finałowy rozegrany 16.10.2018 w Kruszynie. Nasi chłopcy najpierw w meczu półfinałowym pewnie pokonali Widzów 3-1 (po trzech trafieniach Jakuba Wiśniewskiego), a następnie po zaciętym boju wygrali finał ze Starczą 2-1 (bramki zdobyli Jakub Wiśniewki i Jakub Klyta). Wspaniale zagrała cała drużyna, ale na szczególne uznanie zasługują Jakub Wiśniewki, Jakub Klyta i Michał Margas, którzy byli motorem napędowym całej drużyny. Wiosną przyszłego roku nasza drużyna będzie reprezentować nasz powiat w rozgrywkach rejonowych, gdzie zmierzy się z mistrzem Częstochowy i mistrzem powiatu kłobuckiego.  Gratulacje!

Więcej ...

Brązowy medal piłkarek / 2018-10-16

Brązowy medal piłkarek

W dniu 10.10.2018r. w Kruszynie odbył się finał dziewcząt w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego. W turnieju finałowym wystąpiło pięć najlepszych reprezentacji powiatu częstochowskiego. Grano systemem każdy z każdym .

Wyniki naszych spotkań:

Mstów- Widzów 1:1

Mstów-Borowno 1:0

Mstów-Rudniki 1:0

Mstów-Kruszyna 0:2.

Więcej ...

V MIEJSCE DZIEWCZĄT W IGRZYSKACH DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ / 2018-10-07

W dniu 03.10.2018r. odbył się w Kruszynie turniej finałowy dziewcząt w piłce nożnej w Ramach Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego. Nasza drużyna w tym turnieju zajęła w końcowej klasyfikacji V miejsce. Nasze zawodniczki w każdym meczu pokazały olbrzymią ambicje i wolę walki do ostatniej minuty. Stosunek bramek zadecydował o końcowym miejscu naszej druzyny. Składamy serdeczne podziękowania firmie ,, Intersum.pl” Państwa Agnieszki i Michała Maciaszczyk za ufundowanie poczęstunku dla naszych zawodniczek. Skład naszej drużyny: Julia Dąbrowska, Julia Gęsiarz, Magdalena Półtorak, Nikola Bajor, Oliwia Pardela, Marta Derda, Amelia Małolepsza, Patrycja Zwolska, Anna Puszek, Sandra Piotrowska. Opiekun Piotr Całusiński.