Logo
Slogan

Wydarzenia sportowe

HALOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MSTOWIE W PIŁCE NOŻNEJ / 2016-06-24

W dniu 17.06.2016r. w naszej szkole odbyły się Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Chłopców klas IV-VI o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Mstowie. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Pani dyr Beata Miry. W zawodach zagrało sześć reprezentacji klasowych, które grały systemem każdy z każdym.  Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze , a wszystkie drużyny stosowały się do zasad fair play. Mecze przebiegały przy wspaniałym  i ogłuszjącym  dopingu koleżanek i kolegów siedzących na trybunach. O pierwszym miejscu w turnieju decydowała seria rzutów karnych. Dekoracji zwyciężców, wręczenia statuetek , dyplomów i medali dokonała w–ce dyr Pani Wioletta Derda w asyście organizatorów turnieju Pani Adrianny Olech i Pana Piotra Całusińskiego.

Więcej ...

TEATRALNE EMOCJE…” Out Cry” / 2016-06-13

TEATRALNE EMOCJE…” Out Cry”

Uczestnicy warsztatów teatralnych zostali zaproszeni na niecodzienne wydarzenie – spektakl studentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie – Wydziału Teatru Tańca. Choreografię przygotował światowej sławy artysta izraelski Edan Gorlicki.

Więcej ...

Srebrny medal piłkarzy w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego !!! / 2016-06-13

Srebrny medal piłkarzy w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego !!!

Piłkarska reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wywalczyła srebrny medal Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego! Pięknie, wspaniale, emocjonująco – tak można podsumować finał gimnazjady, w którym 11.06.2016 w Bieruniu spotkały się cztery najlepsze drużyny województwa śląskiego.

Więcej ...

Piłkarze w wielkim finale!!! / 2016-06-06

Piłkarska reprezentacjan Gimnazjum w Mstowie awansowała do najlepszej czwórki w województwie śląskim! Wielki finał zosanie rozegrany 11.06.2016 w Bieruniu. Powodzenia!

Nasi chłopcy wygrali Okręgowy Finał Wojewódzki rozegrany 6.06,2016 w Mstowie, w którym okazali lepsi od Gimnazjum nr 13 z Dąbrowy Górniczej, Gimnazjum nr 5 z Myszkowa i Gimnazjum nr 1 z Jaworzna.

Gimnazjum w Mstowie: Dominik Mermer, Mateusz Rozpondek, Brian Tyras, Michał Bajor, Bruno Waszkiewicz, Adrian Jura, Kuba Cichór, Patryk Chmielarz, Oskar Korecki, Grzegorz Kuban. Opiekun: Piotr Ujma

Projekt eTwinning „Mother and Father's Days” klasa Ia / 2016-05-31

Projekt eTwinning „Mother and Father's Days” klasa Ia

Uczniowie klasy Ia Szkoły Podstawowej pod kierunkiem p. Gabrieli Wysockiej-Rozenberg i przy współpracy p. Patrycji Ciastko brali udział w projekcie eTwinning „Mother and Father's Days”.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry