Brązowy medal piłkarek / 2018-10-16

W dniu 10.10.2018r. w Kruszynie odbył się finał dziewcząt w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego. W turnieju finałowym wystąpiło pięć najlepszych reprezentacji powiatu częstochowskiego. Grano systemem każdy z każdym .

Wyniki naszych spotkań:

Mstów- Widzów 1:1

Mstów-Borowno 1:0

Mstów-Rudniki 1:0

Mstów-Kruszyna 0:2.

Bramki dla naszej drużyny zdobyły:

Zofia Plucińska 2, Kinga Nowakowska 1.

To, że piłka jest nieprzewidywalna przekonaliśmy się w ostatnim meczu gdzie dosłownie 10 sekund przed końcami byliśmy vice-mistrzami powiatu ale przypadkowy strzał spowodował, że różnicą bramek zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce. Wielkie brawa dla naszej drużyny , która w każdym meczu pokazała olbrzymi charakter i wolę walki do ostatnich minut.

Skład naszej drużyny:

Weronika Oberska, Katarzyna Góra, Oliwia Jabłońska, Sara Bajor, Dagmara Korbela, Zofia Plucińska, Marta Kowalczyk, Laura Wychowaniec, Natalia Ślęzak , Zuzanna Kabaj, Joanna Chrobak, Julia Jaksender, Martyna Kubik, Kinga Nowakowska

Opiekunowie: Piotr Ujma, Piotr Całusiński