DUŻY SUKCES NASZYCH MŁODYCH PIŁKAREK / 2023-10-16

W Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt 2023/2024 , bardzo duży sukces odniosła reprezentacja naszej szkoły, zdobywając II miejsce i tytuł wicemistrzyń Powiatu Częstochowskiego. Turniej finałowy rozegrany został w Rędzinach 12 października 2023r.

W turnieju finałowym wystąpiło pięć reprezentacji szkół z następujących miejscowości: Jaskrów, Mstów, Rudniki, Garnek, Przyrów. Grano systemem, każdy z każdym.

Wyniki naszej drużyny:

Mstów – Jaskrów 6 : 0

Mstów – Garnek 3 : 2

Mstów – Rudniki 5:2

Mstów – Przyrów 1:4

Mecze były bardzo- zacięte a nasze młode zawodniczki wykazywały się ogromną determinacją i wolą walki. Warto również zauważyć, że większość naszej drużyny stanowiły uczennice klasy czwartej, przed którymi jeszcze dwa lata grania w tej kategorii wiekowej co tylko dobrze wróży na przyszłość

Bramki dla naszej reprezentacji zdobyła Zuzia Brzeszczak – 15.

Skład naszej reprezentacji: Nadia Pawlik, Oliwia Gradzik, Wiktoria Całus, Zofia Kubik, Blanka Kozieł, Iga Rozpondek, Nadia Żak, Małgorzata Mazurkiewicz, Zuzanna Brzeszczak, Anna Bednarek.

Gratulacje naszej drużynie złożyła Pani Wicedyrektor Katarzyna Błachowicz.

Opiekun: Piotr Całusiński