Logo
Slogan

Z życia szkoły

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY / 2019-04-24

 

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mstowie informuje, że od dnia 25 kwietnia (czwartek)

zajęcia w szkole odbywają się zgodnie z planem nauczania.

 

 

„Jestem bezpieczny” / 2019-04-07

Mstów, 17 marca 2019 r.

 

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie

ul. Partyzantów 2,

42- 244 Mstów

tel. 34 3284107

sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

Z A P R O S Z E N I E

 

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie oraz Urząd Gminy w Mstowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w II Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny” pod honorowym patronatem Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej.

Konkurs odbędzie się 9 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej w Mstowie. Rozpocznie się o godz. 9.00. Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu rejestracji uczestników, najpóźniej do godz. 8.40.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy i oświadczenia rodziców dołączone do niniejszego pisma należy dostarczyć lub przesłać na adres Szkoły Podstawowej w Mstowie do 17 kwietnia 2019 r.

 

 

 

Z poważaniem

Wójt Gminy Mstów- Tomasz Gęsiarz

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mstowie- Beata Miry

Więcej ...

PREZENTACJA STOŁÓW WIELKANOCNYCH / 2019-04-06

PREZENTACJA STOŁÓW WIELKANOCNYCH

W sobotę 6 kwietnia 2019r. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Mstowie gościła w swoich murach podczas uroczystej Prezentacji Stołów Wielkanocnych przedstawicieli gmin powiatu częstochowskiego, a także przedstawicieli najwyższych władz w osobach Posłanek i Posła RP, Starostę powiatu częstochowskiego, Wójtów sąsiednich gmin, Proboszcza Parafii Mstów, przedstawicieli Rad Gminnych oraz Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorami tego wydarzenia byli: Wójt Gminy Mstów, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Mstowie. Artystyczną oprawę uroczystości zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. W barwnej scenografii, na tle żywiołowej muzyki, śpiewu i tańców przedstawili najpiękniejsze i najbardziej popularne w ludowej tradycji polskiej zwyczaje wielkanocne. Widzowie nagrodzili występy uczniów gromkimi brawami.

Więcej ...

Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny na Znaczek „Zwierzęta Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej / 2019-04-03

Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny na Znaczek „Zwierzęta Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej

Dnia 02.04.2019 roku w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie odbył się XII Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny na Znaczek „Zwierzęta Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej”.

Więcej ...

„Młodzież zapobiega pożarom” / 2019-04-03

„Młodzież zapobiega pożarom”

2 kwietnia w Szkole Podstawowej w Mstowie po raz czwarty odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Głównym celem OTWP jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych kl. IV-VI SP oraz kl. VII-VIII i III gimnazjum. Łącznie wzięło w nich udział 31 uczestników. Organizatorami przedsięwzięcia była Gmina Mstów oraz Zarząd Gminny OSP. Koordynatorami konkursu byli Justyna Klimczak (SP Mstów) i Adam Równiak (Gmina Mstów). Ponadto w organizację włączyli się: Pani Ewa Wójcikiewicz i Pani Urszula Zagrzewska, jednostka OSP Mstów oraz dh Marek Wróbel, który jest inicjatorem przeprowadzenia eliminacji OTWP na terenie gminy Mstów. Konkurs uświetnili swoją obecnością: Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz, Prezes Gminny OSP RP dh Wiesław Kyzioł, Komendant Gminny OSP RP dh Marek Wróbel, Zastępca Wójta Gminy Mstów Małgorzata Grabowska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mstowie Beata Miry.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry