BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH / 2018-11-01

30 pażdziernika br. w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych. Był to radośnie spędzony czas w którym wspominamy tych , którzy są już w niebie. Wszystkie dzieci przebrane w stroje świętych i aniołów bawiły się pod opieką księży, katechetów , nauczycieli i rodziców. Podczas balu dzieci brały udział w konkursach, animacjach tanecznych, przygotowanych przez grupę młodzieży lednickiej oraz prezentacji najpiękniejszego stroju świętego.Po wspólnej zabawie na świetlicy szkolnej czekał na wszystkich słodki poczęstunek.Wszystkim uczestnikom Balu towarzyszył uśmiech i radość, a czas płynął bardzo szybko. Mamy nadzieję , że Bal Wszystkich Świętych stanie się tradycją naszej szkoły, zachęcając dzieci i młodzież  do  dobrych wyborów i szukania radości i zabawy w tym co dobre i święte.

© 2018 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.