klasy 6a i 6b w parku trampolin Stacja Grawitacja / 2019-03-07

6 marca klasy 6a i 6b wybrały się na wycieczkę do popularnego parku trampolin Stacja Grawitacja. Czekała tam na nas dwugodzinna zabawa. Do dyspozycji mieliśmy ogromne trampoliny, tor przeszkód, dużą ściankę wspinaczkową i park linowy. Każdy znalazł coś dla siebie, a zabawy było co niemiara. Uczniom towarzyszyli wychowawcy, p. Gabriela Wysocka Rozenberg, p. Paweł Orlikowski oraz p. Adriana Olech.

Dzieci swoimi ewolucjami na trampolinach zdawały się przeczyć prawu przyciągania! Salta kilka metrów nad ziemią i zeskoki z wysokich na pięć metrów schodów - to tylko niektóre z wyczynów szóstoklasistów! Po dwóch godzinach beztroskiej zabawy dzieci zmęczone, ale bardzo zadowolone opuściły park trampolin z nadzieją, że jeszcze nie raz przekroczą jego progi.