Konkurs Recytatorski pt. „Polscy poeci dzieciom” / 2019-05-24

16 maja w Przedszkolu w Wancerzowie odbył Konkurs Recytatorski pt. „Polscy poeci dzieciom”. Udział w nim wzięły dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Mstów. Celem konkursu było wzbudzanie zainteresowania poezją dziecięcą, rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich uczniów, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego oraz integracja dzieci z różnych przedszkoli.

Komisja konkursowa miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ wszystkie pięknie recytowały. Naszą szkołę reprezentowała Nikola Mizgała z klasy 0a (przygotowana przez panią Ewelinę Dąbrowską), która otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom a w szczególności Nikolce!