Konkurs wokalny on-line: “Piosenka jest dobra na wszystko” / 2020-07-02

Konkurs wokalny on-line: “Piosenka jest dobra na wszystko”

#zostanwdomu

Podczas zdalnego nauczania uczniowie naszej szkoły aktywnie włączali się w różnego rodzaju działania i inicjatywy.

Uczennice kl. 1a- Lena Kurkowska i Maria Dąbek oraz kl. 2b- Michalina Juchnik, wzięły udział w konkursie wokalnym, którego celem było dodanie siły, wiary i uśmiechu oraz zintegrowanie nas i najbliższych poprzez formę śpiewu, pomimo ciężkich czasów spowodowanych panującym koronawirusem.

Warunkiem uczestnictwa było nagranie piosenki na żywo solo lub w towarzystwie współdomowników a’capella bądź z podkładem muzycznym i przesłanie jej na adres Młodzieżowego Domu Kultury w Bytomiu do 18 maja 2020roku.

Mimo, iż uczennice nie znalazły się w gronie zwycięzców, godnie reprezentowały naszą szkołę.

Opiekun: mgr Monika Błachowicz

plik Lena_Kurkowska_-_Zostań_moją_przyjaciółką.mp4

plik Maria_Dąbek_-_O_mnie_się_nie_martw.mp4

plik Michalina_Juchnik_-_Być_kobietą.mp4

© 2020 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.