„Legendy dla Babci i Dziadka” / 2019-01-25

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszy dni w roku. Mimo styczniowego chłodu to dni , kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. W tym czasie Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, a obchody z nim związanestały się tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez naszej szkoły. 22 stycznia zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy dzieci. Program artystyczny pt. „Legendy dla Babci i Dziadka„ dostarczył gościom wiele radości i wzruszeń, zapewnił o tym, że ukochani wnukowie osiągają nie tylko wspaniałe wyniki w nauce, ale mają również olbrzymie zdolności taneczne, wokalne, recytatorskie i aktorskie. Specjalne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom złożyła w imieniu swoim i całego grona pedagogicznego Pani Dyrektor mgr Beata Miry.

W Legendach dla Babci i Dziadka wystąpili:

Babcia: Agata Jastrzębska

Dziadek: Dawid Lampa

Wnuczki: Kaja Dobosz, Natalia Maciejczyk

Smok: Czarek Bekus

Zła Wróżka legendy: Julia Ciastko

Dobra Wróżka legendy: Julia Jastrzębska

Szewczyk Dratewka: Bartek Swołek

Legenda o Skale Miłości: Marta Kubik, Tomasz Dąbrowski, Daria Mendak

Piosenki zaśpiewali: Jakub Zgardziński, Jan Derda, Pola Błachowicz, Anita Stępień, Monika Boryś

Zatańczyli dla nas: Wiktoria Derda, Natalia Pudło, Julia Jaksender, Laura Wychowaniec, Nikola Krowicka, Aleksandra Zgrzebna, Pola Błachowicz, Julia Tomzik, Aleksandra Staniec, Julia Kowalczyk.

Na wielkie brawa zasłużyli nasi najwspanialsi, najpiękniejsi i najbardziej utalentowani aktorzy z klas 0 – III.

Maluszki z Oddziałów Przedszkolnych przygotowane przez Panią Jolantę Bekus i Panią Ewelinę Dąbrowską

Klasy I a , I b i I c przygotowane przez Panią Agnieszkę Kowalczyk , Panią Barbarę Szklarzyk i Panią Beatę Sieradzką.

Klasy II a i II b przygotowane przez Panią Marzenę Radecką i Panią Anatolię Benduch.

Klasa III a przygotowane przez Panią Patrycję Ciastko.

Scenariusz i reżyseria: Pani Patrycja Ciastko, Pani Magdalena Marszałek

Oprawa muzyczna: Pani Monika Błachowicz, Pani Karolina Tyras

Przygotowanie solistów: Pani Monika Błachowicz

Oprawa plastyczna: Pani Ewy Kowalik – Zagórska, Pani Patrycja Ciastko oraz Pan Piotra Kosińskiego

Inscenizację muzyczno – ruchową: przygotowała Pani Adriana Olech, Pani Magdalena Marszałek.

Charakteryzacja: Pani Magdalena Kaczmarowicz

Zdjęcia: Pani Adriana Olech.

W organizację uroczystości włączyli się następujący nauczyciele: Pani Magdalena Zgardzińska, Pani Aleksandra Matląg.

Po Uroczystości na hali sportowej zaproszeni goście udali się do poszczególnych klas, gdzie mogli uściskać swoich wnuków i skosztować przygotowanych specjalnie dla nich słodkości.