Lekcja otwarta w Oddziale Przedszkolnym / 2021-02-15

Dnia 12.02.2021r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w troszkę „innej” niż zwykle lekcji. Lekcję tą zorganizowała dla nich Pani Urszula Zagrzewska. Z okazji zbliżających się Walentynek przedszkolaki zapoznały się z ideą Dnia Świętego Walentego, umacniały wieź koleżeństwa i przyjaźni, potrafiły współpracować z rówieśnikami oraz przeżywały radość zabawy z kolegami i koleżankami. W czasie lekcji dzieciaki wykonywały różne zadania o tematyce walentynkowej z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, została przeprowadzona pogadanka z dziećmi na temat przyjaźni i koleżeństwa. Przedszkolaki odpowiedziały na kilka pytań i zagadek, wesoło bawiły się podczas wykonywania piosenki „ Mam serduszko, wielkie serce” oraz piosenki „ Serduszko przyjaźni.” Dzień w oddziale przedszkolnym upłynął w kolorach czerwieni oraz atmosferze przyjaźni. Pamiętajmy o tym , że ,,miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.