Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Przyrodniczego / 2021-03-05

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Mstowie wzięli czynny udział w IV Powiatowym Konkursie Przyrodniczym pt. „Zimowe zjawiska przyrodnicze” (Przyroda wokół mnie) organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie. Konkurs zachęcał zainteresowanych do kreatywnej formy spędzania czasu wolnego, pogłębiania wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, rozwijał zainteresowania dzieci, ich wrażliwość estetyczną oraz indywidualne zdolności twórcze. Uczestnicy na konkurs wykonali prace plastyczne z wykorzystaniem dowolnej techniki płaskiej ukazującej różnorodność, bogactwo i piękno przyrody zimą.

Dnia 22 lutego 2021r. na stronie internetowej organizatora jury zamieściło wyniki konkursu plastycznego. Wśród laureatów byli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mstowie.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się:

Kacper Gradzik – klasa Ia opiekun mgr Anatolia Benduch

Blanka Choryłek - klasa IIIc opiekun mgr Barbara Szklarzyk

Nadia Żak - klasy IIIc opiekun mgr Barbara Szklarzyk

Oliwia Gradzik – klasa IIb mgr Patrycja Ciastko

Wszystkim nagrodzonym uczniom i ich opiekunom pogratulowała dyrektor SP. w Mstowie Pani Anika Wasil!