Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: „Św. Stanisław Kostka – patron dzieci i młodzieży" / 2018-12-05

Rok 2018 jest rokiem jubileuszowym św. Stanisława Kostki. W Związku z tym panie katechetki naszej szkoły – Edyta Skrońska i Małgorzata Bury – ogłosiły konkurs plastyczny poświęcony tej postaci. Celem konkursu było przybliżenie życia tego wyjątkowego człowieka, propagowanie ideału – wzoru do naśladowania. Konkurs przeznaczony był dla uczniów kl. VI – VIII SP ora kl. III Gimnazjum. Uczniowie mieli za pomocą dowolnej techniki przedstawić portret Św. Stanisława Kostki. Prace stanowią wystawę w pobliskim kościele parafialnym.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 25 listopada 2018r. w kościele parafialnym w Mstowie.

Nagrody otrzymali:

- Piasecka Iga – kl. VIII c

- Staszczyk Zuzanna – kl. VIII d

- Kowalik Aleksandra – kl. VII c SP

Wyróżnienie otrzymała : Glinka Wiktoria – kl. VI b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

© 2018 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.