Logo
Slogan

Sejmik klas 5a i5b. Bezpieczne ferie zimowe. ABC dobrego zachowania / 2018-01-25

25 stycznia 2018r. uczniowie klas 5a i 5b wraz z wychowawcami p. Gabrielą Wysocką - Rozenberg oraz p. Pawłem Orlikowskim, przygotowali sejmik, którego temat brzmiał ,,ABC dobrego zachowania. Kodeks honorowy szkoły” oraz „Bezpieczne ferie zimowe”.

Podczas sejmiku przybliżone zostały zasady prawidłowej komunikacji między ludźmi w szkole jak i w społeczeństwie. Uczniowie przedstawili szkolny kodeks dobrego zachowania.

Celem sejmiku było:

Podczas spotkania uczniowie z klasy 5a przedstawili prezentację multimedialną pt. „Bezpieczne ferie zimowe”. Uczniowie mówili o bezpiecznych zabawach na śniegu i lodzie, właściwym zachowaniu się dzieci podczas różnych sytuacji, które mogą nas spotkać podczas zimowego odpoczynku.

Na spotkanie zaproszony został pan Dzielnicowy, sierżant Bogumił Trejtowicz, który zaapelował do uczniów o rozwagę i zachowanie szczególnego bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych.  Pani v-ce dyrektor Wioletta Derda z okazji rozpoczynających się ferii złożyła wszystkim życzenia, aby każde dziecko spędziło ferie przyjemnie i pożytecznie ale przede wszystkim bezpiecznie i rozważnie.

 

Galeria zdjęćwstecz

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2018 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry