Sukcesy Filipa Kurkowskiego - ucznia klasy IIb w konkursach plastycznych! / 2023-02-03

Filip Kurkowski wziął czynny udział w konkursach plastycznych ogłaszanych przez placówki oświatowe z terenu powiatu. Prace wykonane na konkursy zostały docenione przez zasiadające w nich jury. W II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 im. Bolesława Chrobrego w Częstochowie Filip otrzymał wyróżnienie. Praca chłopca została wybrana spośród 219 prac z 32 szkół, z kraju i z zagranicy. W innym konkursie, a mianowicie w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Choinka – pachnący, wigilijny gość” przeprowadzonym przez Szkołę Podstawową nr 17 z Oddziałami integracyjnymi im. Stanisława Wyspiańskiego w Częstochowie Filip zajął II miejsce.

Dyrektor szkoły pani mgr Beata Miry pogratulowała Filipowi osiągnięć w konkursach i życzyła dalszych sukcesów.

Prace plastyczne Filip wykonał pod kierunkiem wychowawcy mgr Barbary Szklarzyk.