SUPER CHŁOPAK I DŻENTELMEN ROKU / 2019-10-02

30 września przypada Dzień Chłopaka. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się niebanalna uroczystość. Wzięła w niej udział cała społeczność szkolna.

W hali sportowej został przeprowadzony konkurs na Super Chłopaka i Dżentelmena Roku. Przedstawiciele poszczególnych klas zmierzyli się ze sobą w kilku konkurencjach. Musieli wykazać się przy tym różnorodnymi umiejętnościami:

Chłopakom dzielnie asystowały, kibicowały i pomagały koleżanki z klasy.

Uroczystość uświetniły śpiewem i tańcem uczennice klasy Va i Vb oraz przedstawicielki Samorządu Szkolnego – Julia Lisowska, Anna Puszek, Izabela Cieśliczka oraz Sandra Piotrowska. Dziewczyny zaprezentowały się w kilku szlagierach: „Za krokiem krok”, „Zakryj”, „O mnie się nie martw”, a także „Chłopaki nie płaczą” – podczas krojenia cebuli.

Wszyscy panowie wypadli fantastycznie. Każdy z nich to lew parkietu, dusza towarzystwa, gwiazda medialna, kucharz doskonały i omnibus. Słowem – osobowość!

Jednak szanowne jury po wnikliwych obserwacjach i surowej ocenie wyłoniło zwycięzcę!

Super Chłopakiem i dżentelmenem Roku 2019/2020 został uczeń klasy VIII b - Miłosz Kowalczyk. Serdecznie gratulujemy!!!

Nagrodę główną – jacht dalekomorski ufundowany przez anonimowych sponsorów wręczyła przewodnicząca jury Pani Wicedyrektor Teresa Nowakowska.

Były duże emocji, rywalizacja, ale jednocześnie świetna zabawa, muzyka i radość.

I bańki mydlane!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy dystansu i poczucia humoru!

Organizatorzy: Tatiana Całus, Daria Wójcikiewicz, Ewa Kowalik – Zagórska,

Monika Błachowicz, Urszula Zagrzewska, Piotr Kosiński.