Tytuł Wybory do Samorządu Uczniowskiego Klas IV - VIII / 2020-10-09

Dnia 8 października 2020 roku odbyły się wybory do DUŻEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS IV - VIII. Kandydatów było 10. Przewodniczącym SU został Igor WAWRZYNIAK z klasy 6d, a wiceprzewodniczącymi zostali : Paulina WÓJCIK z 7c i najmłodszy uczestnik-Filip KOPEL z klasy 4a. Gratulacje nowym szefom SU złożyła pani dyrektor Anika Wasil. W skład nowego samorządu weszli również pozostali kandydaci oraz przewodniczący wszystkich klas IV - VIII. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza i skrutacyjna, czyli licząca głosy, w składzie : Maja Pardela i Patrycja Kustal z 6a, z klasy 6d : Krystian Kempa, Bartosz Walkowiak, Julia Błachowicz, Maja Bekus, pod opieką nauczycieli pani Wioli Derdy i pani Magdaleny Marszałek.

W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią, wybory odbyły się w reżimie sanitarnym. Samorząd Szkolny składa serdeczne podziękowania dyrekcji i nauczycielom: mgr E. Wójcikiewicz, mgr B. Góreckiej-Grabara, mgr A. Pałczyńskiej, mgr T. Derda, mgr P. Kosińskiemu za wspieranie inicjatyw SU.