WIELKIE SUKCESY MAŁYCH ARTYSTÓW / 2021-05-27

26 kwietnia 2021r został rozstrzygnięty I Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny Bukiet”, zorganizowany w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie.
Organizatorami konkursu byli nauczyciele szkoły w Kucharach (filia SP Mstów). Konkurs adresowany był do uczniów klas I -III szkół podstawowych z powiatu częstochowskiego.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali piękne prace, które zostały docenione przez komisję konkursową.

W kategorii klas I - III miejsce zajęła Lena Ślęzak, a Zuzanna Juchnik otrzymała wyróżnienie (op. Marzena Radecka - klasa 1b).

W kategorii klas II - I miejsce zajęła Michalina Stępień (op. Ewelina Dąbrowska, klasa 2c).

W kategorii klas III - wyróżnienie otrzymała Blanka Choryłek (op. Barbara Szklarzyk, klasa 3c).

W konkursie udział wzięli uczniowie:

Lena Choryłek, Zofia Kubik - klasa 1a, op. Anatolia Benduch

Amelia Knapik, klasa 1b, op. Marzena Radecka

Oliwia Gradzik, Olaf Oberski - klasa 2b, op. Patrycja Ciastko

Emilia Kowalczyk, Ksawery Kluczny - klasa 2c, op. Ewelina Dąbrowska

Antonina Heręży - klasa 3b, op. Beata Sieradzka

Paulina Stępień, Natasza Urbańska - klasa 3c, op. Barbara Sklarzyk

Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.