XVI Konkurs Recytatorski "Wiersz Ekologiczny i Zdrowotny" / 2019-05-24

Jak co roku, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Małusach Wielkich 21 maja odbył XVI Konkurs Recytatorski "Wiersz Ekologiczny i Zdrowotny". Udział w nim wzięły dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Mstów. Celem konkursu było propagowanie wiedzy z zakresu ekologii, ochrony przyrody i edukacji zdrowotnej, wzbudzanie zainteresowania poezją, rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich najmłodszych uczniów. Uczestnicy występowali w dwóch kategoriach wiekowych (5 i 6-latki).

Komisja konkursowa miała trudne zadanie, aby wybrać zwycięzców, ponieważ wszystkie dzieci pięknie recytowały. Naszą szkołę reprezentował Adam Bigosiński z klasy 0b (przygotowany przez panią Jolantę Bekus), który zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom a w szczególności Adasiowi!