ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA / 2021-01-24

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W tym szczególnych dniach dzieci z klas 0 - 3 również pamiętały o Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich wspaniałe upominki i laurki. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną nie mogliśmy zaprosić przemiłych gości na uroczystość szkolną, mimo to dziewczynki i chłopcy przygotowali piosenki i wierszyki, które zaprezentują swoim Babciom i Dziadkom w domach.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka pani Agnieszka Kowalczyk i pani Ewelina Dąbrowska przygotowały „ Konkurs plastyczny na oryginalną laurkę dla Babci ”. W konkursie wzięły udział wszystkie dzieci z klas 0 - 3. Prace były przepiękne i jury miało olbrzymi problem z wyborem zwycięzców.

Klasy 0 - 1

I miejsce - Filip Kurkowski 0

II miejsce - Wojciech Całusiński 0

III miejsce - Zuzanna Juchnik 1b, Lena Ślęzak 1b

Klasy 2

I miejsce - Zofia Dydyńska 2c

II miejsce - Nadia Pawlik 2b

III miejsce - Maria Dąbek 2a, Lena Sikora 2a

Klasy 3

I miejsce - Paulina Stępień 3c

II miejsce - Nadia Binek 3b

III miejsce - Ania Pardela 3a, Adam Sikora 3a

Wszystkim dzieciom gratulujemy talentu!

W imieniu Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i uczniów pragniemy przekazać wszystkim Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia, wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej miłości oraz radości i samych pogodnych dni.