Życzenia dla „Niepodległej na 102” / 2020-11-11

Uczniowie naszej szkoły składają życzenia dla Polski i Polaków. Z okazji 102 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości kontynuujemy projekt sprzed dwóch lat. Wtedy uczniowie wszystkich szkół podstawowych powiatu częstochowskiego dokonywali wpisów w kronice na 100 rocznicę tego święta. Dzisiaj wirtualnie, w postaci laurki dla Niepodległej.

„Warto kontynuować tego typu akcję”- podkreśliła pani Dyrektor Anika Wasil. Uczestnikami tej patriotycznej akcji są : z klasy 6d: Alan Walencki, Oliwier Podsiedlik, Krystian Kempa, Bartosz Walkowiak, Anita Nowakowska, Nikola Młyńczak , Julia Błachowicz, Wiktoria Cierpiałowska , Dawid Banasiak, Antonina Wyrzykowska, z klasy 4b: Adam Kaplan, Igor Żak, Lena i Iga Banasiak, z klasy 6c: Roksana Wójcik, Roksana Bednarek, Ania Grabarak , Igor Szafert. Koordynatorem szkolnej akcji jest nauczyciel historii Wioletta Derda.