Cemex Cup 2017 / 2017-12-06

30 listopada w hali sportowej odbyła się III edycja turnieju sportowego dla młodzieży gimnazjalnej z gmin Mstów, Kłomnice i Rudniki. Reprezentacje gmin rywalizowały w piłce ręcznej, siatkówce oraz tenisie stołowym oddzielnie w kategoriach dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła drużyna Mstowa przed Rędzinami i Kłomnicami. Uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe oraz mogli pokrzepić nadwątlone siły dzięki poczęstunkowi dla wszystkich zawodników. Cała impreza była sfinansowana ze środków pozyskanych z Fundacji Cemex „Budujemy przyszłość”, która od trzech lat wspiera projekt przygotowany przez ULKS Mstowiak. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok. Przygotowanie zawodów – mgr Piotr Ujma, mgr Magdalena Zgardzińska, mgr Paweł Derda.

Piłka ręczna dziewcząt:

Piłka ręczna chłopców:

Siatkówka dziewcząt:

Siatkówka chłopców:

Tenis stołowy dziewcząt:

Tenis stołowy chłopców:

Kłomnice

© 2018 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.