„ABC dobrego zachowania i procedury bezpiecznego zachowania w szkole / 2018-12-21

21 grudnia 2018 roku uczniowie klasy VIIa pod kierunkiem wychowawcy mgr Justyny Nowak przygotowali sejmik pt. „ABC dobrego zachowania i procedury bezpiecznego zachowania w szkole oraz bezpieczeństwo podczas przerwy świątecznej” dla uczniów Szkoły Podstawowej i klas Gimnazjum. Celem spotkania było zwrócenie uwagi uczniów na związek między swoją kulturą osobistą (zachowaniem) a postrzeganiem jego osoby przez innych, podstawowe zasady kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach życia codziennego, niezbędne zasady właściwego, bezpiecznego zachowania się w szkole i podczas przerwy świątecznejNa zakończenie uczniowie złożyli Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom szkoły, kolegom i koleżankom najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019.