Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Krąg” - Polska Piastów / 2019-04-03

Natalia Wilczyńska, uczennica klasy V b została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Krąg” Polska Piastów. Otrzymała nagrodę książkową oraz dyplom laureata. Ponadto pozostali uczniowie: Jan Derda, Julia Jastrzębska, Patryk Liberda, Julia Ciastko, Karina Reterska, Bartosz Swołek, Aleksandra Witczak, Wiktoria Gołdy, Jakub Zgardziński, Roksana Rak, biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy za udział i zdobycie odpowiedniej ilości punktów.

Szkolnym koordynatorem konkursu i opiekunem uczniów jest nauczyciel historii SP Mstów Piotr Całusiński. Serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom i życzę dalszych sukcesów w nauce. Uroczystego wręczenia dyplomów dokonała Pani dyr. SP Mstów mgr Beata Miry.