UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 / 2019-09-02

2 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły uroczyście pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny 2019/2020r.

Na uroczystości obecni byli zaproszeni goście: przedstawiciele Rady Gminy Mstów oraz Urzędu gminy, Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Mstowie w składzie: mgr Beata Miry, mgr Teresa Nowakowska, mgr Piotr Ujma oraz uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami, rodzice, nauczyciele i pracownicy administracji.

Uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów. Wszyscy obecni uczcili minutą ciszy poległych w II Wojnie Światowej.

Całą uroczystość uświetniły występy naszej młodzieży.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Uroczystość przygotowali:

mgr Gabriela Rozenberg, mgr Małgorzata Jeziorek, mgr Ewelina Dąbrowska, mgr Patrycja Ciastko, mgr Aneta Pałczyńska, mgr Paweł Orlikowski.

Oprawa plastyczna: mgr Piotr Kosiński

Oprawa muzyczna mgr Beata Górecka - Grabara i mgr Monika Błachowicz.