Logo
Slogan

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH I TRZECICH GIMNAZJUM / 2019-06-19

Czerwiec, upalna pogoda i koniec roku szkolnego to upragniony, długo oczekiwany moment przez wszystkich uczniów.

Dla absolwentów klas trzecich gimnazjum i klas ósmych to chwila szczególna. Opuszczają oni na zawsze mury naszej szkoły. Mają za sobą ostatni w tej szkole egzamin, ostatnią wspólną wycieczkę, pożegnalny bal… Wreszcie 19 czerwca - ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019. Czas podsumowania całorocznej pracy, uroczyste rozdanie świadectw i nagród, ostatnie wspólne chwile i pożegnania, radość i łzy wzruszenia jednocześnie.

Wraz z zakończeniem roku szkolnego 2018/2019 i odejściem ostatnich klas, Gimnazjum im. Andrzeja Kubickiego w Mstowie przechodzi do historii. Warto przypomnieć, że gimnazja zostały utworzone na mocy reformy oświaty w 1999r. a więc równe dwadzieścia lat temu. Obecnie wraz z wejściem w życie kolejnych zmian w prawie oświatowym, wracamy do poprzedniego systemu czyli ośmioklasowej szkoły podstawowej.

Zakończenie roku szkolnego to czas na podsumowanie pracy i osiągnięć naszych absolwentów w mijającym roku szkolnym. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, za cenzurkę z samymi piątkami i szóstkami nasi absolwenci zostali uhonorowani nagrodami książkowymi.

Nagrody i wyróżnienia wręczyła Pani Dyrektor Beata Miry, Pani Wicedyrektor Monika Jackowska, Pan Wicedyrektor Piotr Ujma i wychowawcy poszczególnych klas. Gratulacje złożył również zaproszeni goście Pan Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz i Pani Wice Wójt Pani Małgorzata Grabowska.

 

 

Oto nasi mistrzowie:

 

Klasa VIII A – wychowawczyni Pani Małgorzata Jeziorek,

świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymały:

Natomiast świadectwa z wyróżnieniem :

 

Klasa VIII B – wychowawca Pan Jacek Syguła

świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymała:

Natomiast świadectwa z wyróżnieniem odebrali:

 

Klasa VIIIC – wychowawczyni Pani Tatiana Całus

świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymał:

Natomiast świadectwa z wyróżnieniem odebrali:

 

Klasa VIIID – wychowawczyni Pani Wioletta Kołodziejska

świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymały:

Natomiast świadectwa z wyróżnieniem odebrali:

Klasa III A - wychowawczyni Pani Anna Kloczkowska

świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymała:

Natomiast świadectwa z wyróżnieniem odebrali:

 

Klasa III B – Wychowawczyni Pani Małgorzata Knysak

świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:

Natomiast świadectwa z wyróżnieniem odebrali:

 

Klasa III C – wychowawczyni Pani Beata Jura

świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymał:

Natomiast świadectwa z wyróżnieniem odebrali:

 

Klasa III D – wychowawczyni Katarzyna Błachowicz

świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali

Na świadectwa z wyróżnieniem zasłużyli :

 

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W MINIONYM ROKU SZKOLNYM

Wyróżnienie otrzymał Rafał Pilarski z klasy 8d. Opiekunem była Pani Wioletta Derda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tytuły Laureatów IV stopnia w Olimpiadzie otrzymały Amelia Błaszkiewicz uczennica klasy IIIA oraz Paulina Kapral z kl. IIIB.

Tytuł Laureata V stopnia otrzymała Agata Knysak z kl. IIIB.

Opiekun - Pani Małgorzata Jaksender.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na nagrodę za stuprocentową frekwencję zasłużyli:

 

NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY

ZA REPREZENTOWANIE SZKOŁY I WYBITNE OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH ORAZ WYSOKIE WYNIKI Z EGZAMINU GIMNAZJALNEGO OTRZYMALI:

  1. Adam Całus z klasy III B
  2. Kacper Gawron a klasy III B

NAGRODĘ RADY RODZICÓW

ZA WYBITNE OSIAGNIĘCIA W WIELU KONKURSACH I AKTYWNY UDZIAŁ W PRACACH WOLONTARIATU I SAMORZADU SZKOLNEGO OTRZYMALI:

  1. Martyna Kubik z klasy III B
  2. Kinga Nowakowska z klasy VIII c
  3. Marcin Mochol z klasy III C

 

 

Na szczególne podziekowania zasłużyli uczniowie aktywnie działajacy w Wolonatriacie Szkoły Podstawowej w Mstowie.

Nagrody otrzymali:

  1. Amelia Błaszkiewicz,
  2. Sylwia Grabarek,
  3. Joanna Hiszpańska,
  4. Agata Jastrzębska,
  5. Klaudia Sypuła,
  6. Zuzanna Kabaj,
  7. Paulina Kapral,
  8. Julia Wojna,
  9. Hubert Nowakowski,
  10. Weronika Oberska,
  11. Martyna Benduch,
  12. Dominika Franciszkiewicz,
  13. Amelia Sowińska,
  14. Julia Dąbrowska,
  15. Amelia Heręży,
  16. Miłosz Leśniak,
  17. Anita Stępień,
  18. Amelia Sularz,
  19. Klaudia Lenczewska,
  20. Izabela Pruban,
  21. Emilia Resakowska,
  22. Kinga Nowakowska,
  23. Julia Jaksender,
  24. Natalia Pudło,
  25. Julia Tomzik,
  26. Kinga Walencka.

Opiekun – Pani Justyna Klimczak

 

Pan Tomasz Derda złożył podziękowania wszystkim harcerzom opuszczającym mury naszej szkoły.

 

Za profesjonalną obsługę sprzętu nagłaśniającego oraz oprawę wokalną uroczystości szkolnych i środowiskowych nagrody otrzymali:

Opiekunowie - Pani Monika Błachowicz i Pani Beata Górecka – Grabara.

 

Podziękowania za zaangażowanie w pracę Samorządu Uczniowskiego i działania na rzecz całej społeczności szkolnej otrzymali:

oraz

Opiekunowie - Pani Magdalena Marszałek, Pani Justyna Nowak, Pani Magdalena Zgardzińska, Pani Aleksandra Bekus.

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

w roku szkolnym 2018/2019 i 2017/2018 przedstawił Pan Dyrektor Piotr Ujma

 

  1. III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców 2018/2019.
  2. III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt 2018/2019.
  3. I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Piłce Nożnej Chłopców 2018/2019.
  4. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców 2018/2019.
  5. I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Powiatowego Zrzeszenia LZS 2018.
  6. II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Przyrów Winter Futsal Cup 2019”.
  7. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Tenisie Stołowym Chłopców 2018/2019.
  8. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Lekkoatletyce Chłopców 2018/2019.
  9. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Szachach 2018/2019.
  10. I miejsce w XIII Powiatowym Turnieju Szkolnych Zespołów Tańca Cheerleaders 2018/2019.
  11. II miejsce w IV Powiatowym Turnieju Zespołów Szkolnych Cheerleaders 2018/2019.
  12. I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Lekkoatletyce Chłopców 2017/2018.
  13. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Piłce Nożnej Chłopców 2017/2018.
  14. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców 2017/2018.
  15. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców 2017/2018.
  16. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Szachach 2017/2018.

Opiekunowie : Pani Teresa Nowakowska, Pani Adrianna Olech, Pani Magdalena Zgardzińska, Pan Piotr Całusiński, Pan Paweł Derda, Pan Piotr Ujma

 

Nagrody otrzymali:

  1. Miłosz Leśniak
  2. Patryk Wosik
  3. Michał Całus
  4. Bartłomiej Wojna
  5. Dawid Chromiak
  6. Jakub Wiśniewski
  7. Jakub Klyta
  8. Michał Margas
  9. Tomasz Sobalski
  10. Cezary Bekus
  11. Igor Wójcikiewicz
  12. Antoni Puczyński
  13. Jakub Jura
  14. Jakub Pawłowski
  15. Mateusz Łysak
  16. Filip Gonera
  17. Krzysztof Całusiński
  18. Grzegorz Gawroński
  19. Marcin Mochol
  20. Michał Pruban
  21. Michał Ulaski
  22. Jakub Rozpondek
  23. Krzysztof Twarkowski
  24. Tomasz Dąbrowski
  25. Kamil Radosz
  26. Damian Liberda
  27. Dominik Błachucki
  28. Artur Resakowski
  29. Emilia Resakowska
  30. Kacper Gawęda
  31. Piotr Chaładaj
  32. Weronika Oberska
  33. Katarzyna Góra
  34. Oliwia Jabłońska
  35. Sara Bajor
  36. Dagmara Korbela
  37. Marta Kowalczyk
  38. Kinga Nowakowska
  39. Natalia Ślęzak
  40. Zuzanna Kabaj
  41. Joanna Chrobak
  42. Julia Jaksender
  43. Martyna Kubik
  44. Maja Piechowska
  45. Laura Wychowaniec
  46. Amelia Heręży
  47. Wiktoria Derda
  48. Julia Dąbrowska
  49. Oliwia Grabowska
  50. Julia Kowalczyk
  51. Aleksandra Staniec
  52. Nikola Krowicka
  53. Róża Michalak
  54. Julia Banaś
  55. Wiktoria Banasik
  56. Martyna Benduch

 

Dyrekcja Szkoły i Grono Pedagogiczne serdecznie dziękuje Rodzicom, którzy wykazali się zaangażowaniem w pracę na rzecz szkoły.

Pamiątkowe dyplomy otrzymali:

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy udanych wakacji i wielu sukcesów w nowych szkołach! POWODZENIA!!!

 

Uroczystość zakończenia Roku szkolnego została zwieńczona występem Szkolnego Koła Teatralnego, które pod kierunkiem Pani Magdaleny Marszałek zaprezentowało spektakl „Co by było, gdyby…”. Oprawę muzyczną przygotowała Pani Monika Błachowicz, a dekoracje – pani Ewelina Dąbrowska i Pan Piotr Kosiński.

TERAZ JUŻ TYLKO WAKACJE!!!

Galeria zdjęć



wstecz

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry