Logo
Slogan

Mała Olimpiada Gminy Mstów

Tabela Małej Olimpiady Gminy Mstów 2016-2017 / 2017-05-31

Finał Małej Olimpiady Gminy Mstów 2016 -2017 / 2017-05-31

Finał Małej Olimpiady Gminy Mstów 2016 -2017

Ostatnimi zawodami sportowymi dla uczniów szkół podstawowych z gminy Mstów w ramach Małej Olimpiady w edycji 2016 – 2017 był wielobój lekkoatletyczny. Zawody i podsumowanie cyklu odbyły się 24 maja 2017 na boisku sportowym i w hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie. Rywalizację lekkoatletyczną wygrali zawodnicy SP Mstów w kategorii dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli uczniowie z Mstowa, przed Jaskrowem, Brzyszowem, Mokrzeszą, Krasicami, Zawadą, Małusami Wielkimi i Kucharami. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy i słodycze z rąk wójta Gminy Mstów Tomasza Gęsiarza i wicedyrektora ZS Mstów Piotra Ujmy.

Więcej ...

„Królewska gra” w ramach Małej Olimpiady / 2017-04-04

„Królewska gra” w ramach Małej Olimpiady

30 marca odbyła się kolejna impreza sportowa dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W rozegranym tego dnia turnieju szachowym w kategorii chłopców zwyciężyła reprezentacja SP Mstów, przed Mokrzeszą, Jaskrowem, Krasicami, Brzyszowem i Zawadą. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się szachistki z Mstowa, przed Jaskrowem, Mokrzeszą, Krasicami, Zawadą i Brzyszowem. Indywidualnie triumfowali Emilka Resakowska i Artur Resakowski z Mstowa wygrywając wszystkie swoje partie.

Więcej ...

Mała Olimpiada - wyścigi rzędów / 2017-04-04

Mała Olimpiada - wyścigi rzędów

W czwartek 30.03.2017r. odbyły się zawody z cyklu „Mała Olimpiada Gminy Mstów”. Tym razem były to „wyścigi rzędów”. Zawody były przygotowane dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. W zawodach uczestniczyły reprezentacje ośmiu szkół z terenu gminy: Brzyszów, Mokrzesz, Krasice, Zawada, Jaskrów, Kuchary, Małusy Wielkie i Mstów. Uczniowie rywalizowali w ośmiu konkurencjach, w których musieli wykazać się szybkością, zwinnością, skocznością, siłą i precyzją rzutów. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zdobył Brzyszów, II m- Mstów, III m- Zawada, IV m – Kuchary, V m – Małusy Wielkie, VI m– Jaskrów, VII m – Mokrzesz i VIII m- Krasice. Na koniec zostały wręczone dyplomy i słodkie „ co nieco” dla każdego uczestnika. Zawody przygotowała i przeprowadziła Adriana Olech nauczyciel Zespołu Szkół w Mstowie. Dziękujemy za wspaniałą rywalizację i zapraszamy na kolejne zawody.

Więcej ...

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka siatkowa. / 2017-02-24

Mała Olimpiada Gminy Mstów – Piłka siatkowa.

Turniej piłki siatkowej to trzecia z imprez sportowych organizowanych w cyklu „Mała Olimpiada Gminy Mstów”. W zawodach wzięły udział drużyny z szkół podstawowych w Zawadzie, Mokrzeszy, Jaskrowa, Brzyszowa, Małusy Wielkich i Mstowa. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, set do 15pkt. Każda drużyna zdobywała punkty suma, których decydowała o kolejności miejsc. Wyniki turnieju: I miejsce – Jaskrów, II miejsce – Mstów, III miejsce – Brzyszów, IV miejsce – Małusy Wielkie, V miejsce – Mokrzesz, VI miejsce – Zawada.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry