Logo
Slogan

Projekt Erasmus+

E- zine – prosto z Walencji! / 2019-02-06

E- zine – prosto z Walencji!

Przez ostatnie cztery miesiące uczniowie zaangażowani w programie Erasmus+ intensywnie przygotowywali sie do wyjazdu do Hiszpanii. Młodzi aktorzy i muzycy uczestniczyli w zajęciach teatralnych, muzycznych i tanecznych. Przygotowywali kostiumy i akcesoria. Za nimi wiele prób i żmudnych ćwiczeń. Na cotygodniowych zajęciach uczestnicy projektu omawiali hiszpańską powieść "Łazik z Tormesu"o przygodach ubogiego chłopca, który dzięki swojemu sprytowi i zaradności potrafił przetrwać w trudnych czasach XVI wieku. Uczniowie przygotowywali również prezentacje multimedialne oraz wykonywali prace projektowe na temat historii, kultury, zabytków i przyrody Hiszpanii oraz hiszpańskich potraw. Wykonywali prace plastyczne i robili zdjęcia z zabytkami Mstowa i okolic. Zdjęcia i filmy prezentujące wszystkie działania umieszczane są regularnie na stronie internetowej projektu, platformie Twinspace oraz w serwisach społecznościowych.

Więcej ...

Do dzieła, gotowi... start! Program Erasmus + wystartował. / 2018-12-05

Do dzieła, gotowi... start! Program Erasmus + wystartował.

W dniach 21 - 23 listopada 2018 roku nauczycielki reprezentujące Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki - mgr Monika Błachowicz oraz mgr Olga Wiewióra - uczestniczyły w cyklu szkoleń wprowadzających do realizacji projektu w ramach programu Erasmus + w hiszpańskim mieście Walencja. Projekt dotyczy międzynarodowej współpracy uczniów z pięciu krajów - Hiszpanii, Rumunii, Turcji, Włoch i Polski - i jest wspierany przez Komisję Europejską. Udział w takim projekcie jest dla naszej szkoły bardzo ważnym wyróżnieniem, a sam program Erasmus + cieszy się od lat niepodważalnym prestiżem. 

Więcej ...

Zapraszamy na stronę internetową projektu Erasmus+ / 2018-11-27

Zapraszamy na stronę internetową projektu Erasmus+

Europejski projekt Erasmus+ "The European Heritage" ma już swoją stronę internetową. Dzięki niej będą Państwo mieli dostęp do informacji na temat realizacji zadań uczniów i nauczycieli zaangażowanych w projekcie.
Zapraszamy do częstych odwiedzin na naszej stronie!

https://mmgiaccaglia.wixsite.com/theheritageproject

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze logo projektu!

LOGOERASMUS.jpgstronaera.jpg

Projekt Erasmus + Edukacja Szkolna – akcja KA229 / 2018-10-04

Projekt Erasmus + Edukacja Szkolna – akcja KA229

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie została beneficjentem programu europejskiego Erasmus+ Edukacja szkolna – akcja KA229 w 2018 roku.

W ramach tego programu będziemy realizować międzynarodowy projekt przez okres dwóch lat od września 2018 do czerwca 2020. Projekt ten, zatytułowany 'The Heritage" – "Dziedzictwo", skoncentrowany jest na literaturze, muzyce i architekturze europejskiej.

Nasza szkoła nawiązała kontakt z partnerami z Hiszpanii ( koordynator projektu), Turcji, Rumunii i Włoch. Wszystkie kraje partnerskie wspólnie przygotowały wniosek o dofinansowanie projektu, który został pozytywnie oceniony.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry