Duży Samorząd Uczniowski klas IV – VIII SP we Mstowie.

w roku szkolnym 2020/2021

Przewodniczący: Igor Wawrzyniak - 6d

Zastępca : Paulina Wójcik - 7c

Zastępca : Filip Kopel - 4a

Członkowie : przewodniczący klas IV - VIII

Opiekunowie:

mgr Wioletta Derda, mgr Magdalena Marszałek

Skład Samorządu Uczniowskiego:

przewodnicząca

Anna Puszek

z-ca przewodniczącej

Julia Lisowska

skarbnik

Maja Maciaszczyk

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

mgr Tatiana Całus

mgr Beata Jura

mgr Paweł Orlikowski

mgr Jacek Syguła

Dzień  Chłopaka

W dniu 28.09.2018 r. obchodziliśmy na wesoło  Dzień Chłopaka. Dziewczyny zastanawiały się , jak uczcić  to święto i postanowiły przedstawić różne odsłony męskiego świata. Pojawił się Adam i Ewa oraz bajkowe postaci: Jaś i Małgosia , Śnieżka i krasnoludki, a także Kaj i Gerda. Chłopcy przedstawili swoich wielkich reprezentantów, a wszystko zakończyło się życzeniami i piosenką. Młodzież z zapałem przygotowała ten satyryczny program z muzycznymi akcentami.

Na koniec Rada Samorządu Uczniowskiego przedstawiła się wszystkim uczniom naszej szkoły.

Samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej w Mstowie

W dniu 24 września 2018 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyniku tajnego głosowania wyłoniliśmy przedstawicieli SU:

Przewodnicząca- Martyna Kubik III D

Zastępca przewodniczącej- Marcin Mochol III C

Sekretarz- Agata Jastrzębska III A

Członkowie: Bartosz Madej, Igor Będuch, Miłosz Leśniak, Marta Gaudy, Piotr Derda, Dawid Kowal, Tomasz Dąbrowski.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: mgr Magdalena Marszałek, mgr Magdalena Zgardzińska, mgr Aleksandra Bekus, mgr Justyna Nowak.