Dzień  Chłopaka

W dniu 28.09.2018 r. obchodziliśmy na wesoło  Dzień Chłopaka. Dziewczyny zastanawiały się , jak uczcić  to święto i postanowiły przedstawić różne odsłony męskiego świata. Pojawił się Adam i Ewa oraz bajkowe postaci: Jaś i Małgosia , Śnieżka i krasnoludki, a także Kaj i Gerda. Chłopcy przedstawili swoich wielkich reprezentantów, a wszystko zakończyło się życzeniami i piosenką. Młodzież z zapałem przygotowała ten satyryczny program z muzycznymi akcentami.

Na koniec Rada Samorządu Uczniowskiego przedstawiła się wszystkim uczniom naszej szkoły.

Samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej w Mstowie

W dniu 24 września 2018 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyniku tajnego głosowania wyłoniliśmy przedstawicieli SU:

Przewodnicząca- Martyna Kubik III D

Zastępca przewodniczącej- Marcin Mochol III C

Sekretarz- Agata Jastrzębska III A

Członkowie: Bartosz Madej, Igor Będuch, Miłosz Leśniak, Marta Gaudy, Piotr Derda, Dawid Kowal, Tomasz Dąbrowski.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: mgr Magdalena Marszałek, mgr Magdalena Zgardzińska, mgr Aleksandra Bekus, mgr Justyna Nowak.

© 2018 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.