Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego - tenis stołowy chłopców i dziewcząt / 2020-03-06

W dniu 24.02.2020r. w Poczesnej odbyły się powiatowe zawody sportowe z tenisa stołowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: dziewczęta : Patrycja Zwolska kl. VII b, Kinga Małasiewicz kl. VIII b, Wiktoria Przybylska kl. VIII b, Wiktoria Skibińska kl. VIII a, chłopcy: Jakub Kabacik kl. VII c, Kamil Całus kl. VIII c, Maksymilian Gradzik kl. VIII c, Bartosz Gajda kl. VIII c. Rywalizacja była bardzo zacięta, zarówno w kategorii chłopców , jak i dziewcząt wystartowało 10 drużyn. Ostatecznie nasza szkoła w kategorii chłopców zajęła zaszczytne III miejsce oraz dziewcząt również III miejsce. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych.