Logo
Slogan

II MIEJSCE W TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO / 2024-03-14

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła II miejsce w ,,Jubileuszowym XX Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej” rozegranego w dniu 12.03.2024r. w Przyrowie .W turnieju udział wzięły reprezentacje 9 szkół z pięciu Gmin Powiatu Częstochowskiego: SP. Mstów, SP. Koniecpol I, SP. Koniecpol II, SP. Janów, SP. Lusławice, SP. Garnek, SP. Podlesie, SP. Przyrów I, SP. Przyrów II. Grano systemem grupowym.

Wyniki naszej drużyny:

Mstów – Przyrów II - 3 : 0

Mstów – Janów - 1 : 0

Mstów – Przyrów I - 3 : 4

Mstów – Lusławice - 2 : 0

Bramki dla naszej reprezentacji zdobyli: Aleks Palarz- 2, Dawid Kopcik 4, Eryk Bartelak 3.

Nasz zawodnik zdobył również indywidualne wyróżnienie :

- Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany Eryk Bartelak, który otrzymał okolicznościowy puchar.

Turniej stał na wysokim poziomie, młodzi zawodnicy wykazali się wielką ambicją i wolą walki.

Organizatorzy każdej drużynie zapewnili słodki poczęstunek a ponadto dla pierwszych trzech drużyn ufundowano nagrody. Nasza drużyna poza pucharem za zajęcie II miejsca otrzymała oficjalna piłkę Mistrzostw Europy ,, Champions League” oraz bon towarowy w wysokości trzystu złotych.

Skład naszej reprezentacji: Dawid Kopcik, Aleks Palarz, Kacper Całus, Karol Garus, Eryk Bartelak, Wiktor Trąbski, Alan Nocuń, Bartosz Cudny, Olaf Psiuk, Dawid Psiuk.

Serdeczne gratulacje całej drużynie złożyła Pani Dyrektor Beata Miry.

Gratuluję młodym piłkarzom wyniku i życzę dalszych sukcesów w sporcie.