Koszykarze wicemistrzami powiatu częstochowskiego. / 2023-03-22

Drużyna reprezentująca naszą szkołę w kategorii starszej (klasy VII-VIII) zdobyła II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Koszykówce Chłopców. W turnieju finałowym, który odbył się 06 marca w Kamienicy Polskiej nasza reprezentacja zwyciężyła Kamienicą Polską ale niestety doznała porażki w meczu z Wierzchowiskiem. Dało nam to tytuł wicemistrza powiatu częstochowskiego.

Skład drużyny: Dawid Szerszeń, Bartosz Skibiński, Jakub Kosmala, Bartosz Walkowiak, Igor Wawrzyniak, Dawid Banasiak, Karol Błachowicz, Krystian Kempa, Norbert Milka. Opiekun: mgr Paweł Derda.

W kategorii młodszej (klasy IV-VI) nasza drużyna zajęła IV miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w Koszykówce Chłopców, które odbyły się 10 marca w Kamienicy Polskiej.

Skład drużyny: Adam Kaplan, Igor Żak, Piotr Wyrazik, Adam Boral, Bartosz Cudny, Aleks Palarz, Karol Garus, Tomasz Zawada, Mikołaj Pawłowski, Maurycy Wosik, Maciej Niesmaczny, Adam Kluźniak, Bartosz Piluk. Opiekun: mgr Paweł Derda.