Międzynarodowy Dzień Kropki / 2020-09-16

We wtorek 15 września 2020r. uczniowie klas I a, I b, III a i III c wraz z wychowawczyniami p. Anatolią Benduch, p. Marzeną Radecką, p. Agnieszką Kowalczyk i p. Barbarą Szklarzyk obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy.. Mnóstwo kolorowych kropek, kropeczek zagościło na szkolnym korytarzu i w klasach lekcyjnych. Można je było znaleźć na bluzkach, spódnicach, sukienkach, koszulkach, muchach i kokardach dzieci.

Obchody tego dnia rozpoczęły się od obejrzenia filmu pt.” The Dot”, którego główną bohaterką była mała dziewczynka Vashti, nie wierząca we własne możliwości. Film ukazał dzieciom, że w każdym z nich drzemie ukryty talent, tylko trzeba go w sobie odnaleźć. Uczniowie zainspirowani przez małą Vashti tworzyli kropkowe dzieła sztuki, wykazując się kreatywnością i pomysłowością. Dzień zakończyła uroczystość wręczenia każdemu uczniowi dyplomu potwierdzającego udział w kreatywnych zajęciach przeprowadzonych w związku z Międzynarodowym Dniem Kropki.

To był wspaniały i niezapomniany dzień!