Logo
Slogan

Z życia szkoły

Noc filmowa z Harrym Potterem / 2014-10-06

Noc filmowa z Harrym Potterem

3 października 2014roku, wychowawca klasy Va – Paweł Orlikowski zorganizował dla swoich podopiecznych nietypowe obchody  Dnia Chłopaka. To były niezwykłe zajęcia. Pora również była niecodzienna. Uczniowie przybyli do szkoły późnym wieczorem. Były gry, zabawy, pizza i oczywiście projekcja filmów.

Więcej ...

Pieszy rajd uczniów klas pierwszych / 2014-10-01

Pieszy rajd uczniów klas pierwszych

30 września 2014 roku odbył się pieszy rajd uczniów klas pierwszych z swoimi wychowawcami p. Wiolettą Kołodziejską, p. Marleną Skibińską,  p. Tatianą Całus i p. Tomaszem Łukasiewiczem. Uczniowie pokonali kilka kilometrów do mety, która znajdowała się na terenie rezerwatu ,,Zielona Góra'' . Głównymi atrakcjami rezerwatu są: ostaniec skalny ,, Diabelskie Kowadło'' i jaskinia W Zielonej Górze. 

Więcej ...

Lepsza szkoła - projekt edukacyjny / 2014-09-26

Lepsza szkoła - projekt edukacyjny

Niemal wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Mstowie uczestniczą już od kilku lat w programie „Lepsza Szkoła”.
Program pomaga  w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniu uczniów do egzaminów zewnętrznych. Dzięki programowi sprawdzamy wiedzę uczniów za pomocą specjalistycznych testów oraz mamy możliwość porównania  ich osiągnięć z wynikami klas z całej Polski.W programie uczestniczą   wszyscy nauczyciele matematyki. Trzy razy w roku sprawdzamy wiedze naszych uczniów w ramach Sesji z Plusem. Ponadto uczniowie piszą Sprawdzian  i Egzamin Próbny.

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry