Akcja Samorzadu Szkolnego klas 4-8 Poczta Walentynkowa. / 2024-02-16

Dnia 14.02.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Samorząd Uczniowski zorganizował w dniach 12-14 lutego pocztę walentynkową. Uczniowie klas IV-VIII, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie – Walentynkowi Kurierzy-Kacper Łapucha i Filip Kopel wraz z całym SU– rozdawali kolorowe karteczki w czasie zajęć lekcyjnych.

Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni. Najwiecej walentynek otrzymała klasa 4a.

Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym z elementami serduszek.

Organizacja Akcji Walentynkowej :

SU , opiekunowie : mgr Wioletta Derda, mgr Adriana Olech , mgr Aneta Pałczyńska , uczniowie klas 4a, 5c, 6a